noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Emily Ratajkowski w Warszawie

Emily Ratajkowski widziana w Warszawie! Co top modelka robi w Polsce?

REKLAMA
noSlotData

Dziś późnym popołudniem jedna z najpopularniejszych top modelek pojawiła się w centrum Warszawy. Co Emily Ratajkowski robi w Warszawie?

Materiał sponsorowany

Czy Emily Ratajkowski zostanie twarzą CCC?

Modelka była widziana późnym popołudniem przed jednym z ekskluzywnych, warszawskich hoteli w sportowym outficie – krótkiej puchówce, spodniach koloru khaki i białych sneakersach. W polskich mediach pojawiła się dziś informacja, że wizyta Emily Ratajkowski w Warszawie ma związek z najnowszą kampanią CCC, która słynie ze współpracy z międzynarodowymi gwiazdami. Informacja wydaje się potwierdzona, gdyż na zdjęciach w tle widać wielkie torby z logo marki.

Amerykańska topmodelka w Warszawie

Emily Ratajkowski jest obecnie jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd, o której piszą media na całym świecie. Modelka o polskich korzeniach może pochwalić się kontraktami z topowymi domami mody, a także własną marką bieliźnianą. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących. Rozgłos przyniosła jej również książka „Moje ciało”, gdzie bez ogródek mówi o swoim podejściu do cielesności i wyglądu.

Przeczytaj również: Sportowe postanowienia noworoczne z CCC

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES