noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Czy Ina Lekiewicz zostanie teraz fotografem?

REKLAMA
noSlotData

Ina Lekiewicz to niezwykle inspirująca postać, od lat znana w świecie mody. Stylistka, wydawca, dyrektor kreatywna – to jedne z jej nielicznych profesji. Obecnie Lekiewicz związana jest z takimi tytułami jak między innymi “Harper’s Bazaar Polska” czy “Vogue Ukraine”.

Przez wiele lat pełniła funkcję szefowej działu mody w magazynie “Elle”. Jej stylizacje pojawiły się również w najbardziej cenionych magazynach na całym świecie, między innymi: “Vogue Mexico”, “Harpers Bazaar China” czy “Nylon Magazine”. Jej prace można zobaczyć tutaj. Po przeprowadzce do Londynu Lekiewicz wydała autorski magazyn “UNPOLISHED Magazine”, gdzie pełni funkcję redaktor naczelnej. Czy odniesie sukces także w fotografii?

Ina Lekiewicz rozpoczyna karierę jako fotograf. Zainteresowanie fotografią to kolejna ogromna pasja stylistki. Po ukończonych studiach na wydziale antropologii kultury zapragnęła opowiadać światu kolejne historie, tym razem poprzez obraz. Swoją przygodę z aparatem w ręku rozpoczęła już w liceum, następnie kontynuowała podczas produkcji sesji zdjęciowych, przy których miała okazję pracować jako dyrektor kreatywna. Pierwsze sesje Lekiewicz w roli fotografa ukazały się w wydawanym przez nią autorskim magazynie “UNPOLISHED Magazine”.

Od dzisiaj Inę Lenkiewicz reprezentować będzie agencja New Order Warsaw – tym razem już nie tylko stylistkę, ale i fotografkę. Jej portfolio można znaleźć tutaj. Jak poinformowała agencja: pierwsza ważna okładka na rynku w wykonaniu Lekiewicz ma pojawić się w piątek. Czekamy z niecierpliwością.

>>> Zobacz również: „Nigdy nie zapłacę za to, by ktoś nosił nasze produkty.” Wywiad z Patrycją Ignatiuk z BOHO Swing

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES