POLIMODA x ŁAZARSKI- Zaproszenie na wykład specjalny „Craft to business czyli klucz do luksusowego biznesu”

689

Akademia Prawa i Biznesu ma przyjemność zaprosić na gościnny wykład profesora włoskiej uczelnii Polimoda we Florencji, Niccolo Sbaraglia: Craft to business czyli od rzemiosła do biznesu.

Kiedy?

11 maja 2019 roku

godz. 9:00 – 11:00

Gdzie? 

Uczelnia Łazarskiego

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY

Craft to Business

Wykład gościnny profesora włoskiej Uczelni Polimoda – Niccolo’ Sbaraglia z zakresu zarządzania produktem w sektorze mody. Od kołyski, czyli pomysłu, poprzez stworzenie prototypu, produktu końcowego, aż po sprzedaż. Podczas wykładu zostanie przeanalizowany łańcuch dostaw produktu modowego z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju na włoskim rynku odzieżowym, który szczyci się jedną z najdłuższych tradycji. Wykładowca przedstawi unikalne kazusy z sektora dóbr luksusowych wytwarzanych we Włoszech.

Wykład odbędzie się w języku angielskim.

Niccolo’ Sbaraglia

Ekonomista, menadżer produkcji akcesoriów luksusowych. Doświadczenie zdobywał w Nowym Jorku, gdzie prowadził własną działalność, a następnie – współpracując z PLUMA_ITALIA rozpoczął współpracę z Uczelnią Polimoda we Florencji ze specjalizacją w zakresie produkcji, rzemiosła oraz analiz statystycznych. Dziś przewiduje trendy dla wyrobów skórzanych dla LGM KERING. Urodził się i wychował we Florencji, mieście sztuki i mody.

Więcej szczegółów wydarzenia TUTAJ