noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

CHIARA prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2020

REKLAMA
noSlotData

Jesień to jeden z najbardziej wdzięcznych momentów w modzie, nie tylko ze względu na okładki słynnych już september issue. Marki odzieżowe pokazują kolekcje na sezon jesień-zima i tym samym zdradzają swoje wyobrażenie o naszej garderobie. Dziś opowiemy Wam o polskiej marce CHIARA i jej kolekcji na nadchodzący sezon.

MARKA 100% MADE IN POLAND

Chiara Poland to producent wyróżniającej się odzieży dla kobiet, a jednocześnie marka, którą ta odzież jest sygnowana. Każdy z modeli wyprodukowany jest od „A do Z” w 100% w Polsce. Wzorzec każdego modelu powstaje w Chorzowie, krojony jest w Łodzi, szyty w Katowicach. Moda tworzona przez Polki dla Polek.

Marka podkreśla, że tworzą ją ludzie. Zespół liczy już około 20 osób, a każdy dział składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, dynamicznie reagujących na potrzeby rynku i konsumenta. „Nasz przepis na sukces? Znamy najnowsze trendy, znamy tajniki krawiectwa, ale przede wszystkim znamy potrzeby naszych klientów” – mówi Sara Tomiczek, właścicielka marki Chiara Poland.

HISTORIA

Sara zaczynała swoją przygodę z modą od retailu. Przez wiele lat prowadziła swój butik, jednak ówczesna oferta na rynku nie zadowalała jej – ani pod względem jakości, ani stylistyki, którą chciała oferować klientkom. Postanowiła więc spróbować własnych sił i tak powstała Chiara Poland. Choć od tamtego momentu minęły zaledwie 3 lata, to Sara zdążyła zaznaczyć swoją pozycję na rynku w kanale hurtowym.

Chiara Poland jest polską firmą pod każdym względem. Firma posiada nie tylko swoją siedzibę, ale również szwalnię, wzorcownię czy magazyny na terenie naszego kraju. Współpracuje ze sprawdzonymi, lokalnymi podwykonawcami. Udowadnia, że można gro biznesu realizować w Polsce współpracując z lokalnymi hurtowniami tkanin, farbiarniami, przędzalniami czy wzorcowniami. 

KOLEKCJA AW2020

“W swoich kolekcjach łącze najnowsze trendy z funkcjonalnością, ponieważ uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie coś w nowoczesnej formie, ale i również coś nieskomplikowanego, klasycznego. Lubię rzeczy, które są funkcjonalne i przede wszystkim pozwalają mi się wyrazić” – mówi Sara. 

W kolekcji AW2020 będą królować swetry, denim w klimacie lat 80. i 90. oraz bluzy i t-shirty oversize w klimacie grunge. DNA marki CHIARA to połączenie wysokiej mody z wygodą i użytkowością. Swetry z najnowszej kolekcji, oryginalne kombinezony czy krótkie marynarki wyróżnia oryginalny fason i nawiązanie do grungowego stylu projektantki. Więcej znajdziecie w sklepie internetowym marki TUTAJ.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: TRENDY Kolory i materiały jesień/zima 2020/2021

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES