noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
CCC Friends

CCC Friends: nowe miejsce dla fanów streetwear’u

REKLAMA
noSlotData

Od teraz nie musisz już robić zakupów samodzielnie. Dołącz do CCC Friends i połącz się z innymi fanami streetwearu! 

Potrzebujesz modowej porady? Nie wiesz, na którą parę sneakersów się zdecydować? Dołącz do CCC Friends i zapomnij o zakupowych dylematach. Połącz się z przyjaciółmi, by wspólnie z nimi dokonywać modowych zakupów.

CCC Friends to nowe miejsce dla fanów streetwear’u. Dzięki nowej funkcji w aplikacji mobilnej CCC oraz na ccc.eu poznasz nowe propozycje marki Adidas, stworzysz z nich modowe wishlisty i wymienisz się opiniami z przyjaciółmi. Dziel się swoimi ocenami produktów, twórz modowe ankiety oraz rozmawiaj z innymi osobami, które kupują w CCC. Od teraz Twoje zakupy będą fajniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. 

Jak to działa? Skorzystaj z aplikacji mobilnej lub strony internetowej, kliknij w widget lub wejdź w zakładkę CCC Friends i załóż konto. Do zalogowania wystarczy tylko adres e-mail lub połączenie konta z Facebookiem lub Google. Wygeneruj unikatowy link i połącz się ze swoimi modowymi przyjaciółmi. 

>>> Przeczytaj również: Crocsy w CCC – Twoje lato jeszcze nigdy nie było tak wygodne! 

Na wszystkich CCC Friends czekają wyjątkowe atrakcje. Weź udział w konkursie i zgarnij nową parę obuwia marki Adidas. Codziennie wygrywa jedna osoba!

Skorzystaj z aplikacji mobilnej lub strony internetowej ccc.eu i odwiedź zakładkę Friends. Wrzuć post z parą butów Adidas, które najbardziej Ci się podobają (dodaj link lub załącz produkt). Napisz, na jaką okazję byś je założył/a oraz dodaj hasztagi #CCCFriends #CCCAdidas #CCCkonkurs. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 lipca.

Szczęśliwych 13 zwycięzców konkursu ujawnimy 5 lipca. Każdy zwycięzca otrzyma kod uprawniający do 99% zniżki na parę butów Adidas! Szczegóły konkursu na Facebooku: @cccshoesbags

Dołącz do społeczności, inspiruj oraz dziel się doświadczeniami z zakupów. Do zobaczenia na platformie CCC Friends, modowy przyjacielu! 

>>> Przeczytaj również: Letnia wyprzedaż w CCC, czyli wakacyjne hity sezonu!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES