noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Gdzie uczyć się marketingu internetowego? Darmowe kursy i szkolenia

3 darmowe platformy do nauki digital marketingu

REKLAMA
noSlotData

Internet daje nieograniczone możliwości rozwoju, a często po specjalistyczną wiedzę możemy sięgać bezpłatnie. Jeśli chcesz poznać podstawowe zagadnienia związane z reklamą, marketingiem internetowym lub prowadzeniem biznesu online, koniecznie sprawdź te darmowe strony do nauki marketingu. Kursy przygotowane przez największych graczy internetowych to ogrom wiedzy na wyciągnięcie ręki. Bezpłatne szkolenia pozwolą rozwinąć dotychczasową wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, rozwijać kompetencje jutra.

Przeczytaj również: Nowe ciekawe zawody, które powstają dzięki AI. 3 kluczowe kierunki pracy

META BLUEPRINT

Nieograniczone źródło wiedzy o działaniu w sieci zapewnia nikt inny, jak Meta, czyli największy specjalista w tej dziedzinie. Twórca takich platform jak Facebook, Instagram czy WhatsApp stworzył dedykowaną platformę dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności zawodowe. Kursy bazują na nauce obsługi programów Metą tj. Facebook, Whatsapp 

Metą Blueprint oferuje między innymi szkolenia dedykowane małym firmom, twórcom, liderom społeczności czy organizacjom non-profit. Platforma gwarantuje dostęp do bezpłatnych kursów, przewodników i testów praktycznych. Kolejnym etapem jest egzamin online. Użytkownik, który z sukcesem ukończy kurs, otrzyma oficjalną certyfikację Meta, która poświadczy o zdobytych umiejętnościach. Będzie również doskonałym Certyfikacja firmy Meta może potwierdzić wysokie kwalifikacje i pomóc zyskać wiarygodność w branży i zaufanie klientów. 

Sprawdź szczegóły TUTAJ

Przeczytaj również: Ukryte zawody – Art Director: „Zdecydowanie najtrudniejsze jest zmierzenie się z ograniczeniami”

Google Digital Garage / Grow with Google

Celem Google jest pomaganie ludziom w doskonaleniu umiejętności cyfrowych. Pionier technologii daje bezpłatny dostęp do nieograniczonej wiedzy i specjalistycznych kursów, które  umieścił na dedykowanej platformie edukacyjnej. Google oferuje wsparcie od rozwoju kompetencji cyfrowych po rozwój firmy. Kompetencje jutra buduje z Google już ponad pół miliona osób. 

Google w swoich bezpłatnych kursach eksploruje takie tematy jak m.in. komunikacja w biznesie czy zwiększenie wydajności w pracy. Google oferuje również przydatne szkolenia pomagające zwiększyć widoczność w sieci, wyjść z ofertą na rynki zagraniczne. Ułatwi poznanie potrzeb klientów i ich potrzeb. 

Kursanci mogą uzyskać profesjonalne certyfikaty Google z takich dziedzin jak: 

 • Project Management
 • Digital Markering & E-commerce
 • Data Analytics
 • Cybernezpieczeństwo
 • Projektowanie UX

Specjaliści Google przygotowali również szereg szkoleń dla osób poszukujących pracy. Mogą oni  skorzystać z kursów uczących sztuki wystąpień publicznych, oferujących wsparcie przy poruszaniu się po rynku pracy, w pisaniu CV czy budowaniu pewności siebie. Nie zapominając o nowoczesnych technologii, Google stworzył również centrum nauki AI

Częścią platformy Grow with Google jest również program Google Umiejętności Jutra, tj. 8-tygodniowy program szkoleniowy od Google i SGH, przygotowujący do rozpoczęcia nowej ścieżki kariery w marketingu internetowym. Skierowany do osób, które są na początku drogi zawodowej, chcą wrócić na rynek pracy lub całkowicie zmienić swoją dotychczasową ścieżkę kariery. Do tej pory z program ukończyło ponad 6000 osób. 70 proc. Z nich poprawiło swoją sytuację zawodową, np. awansowało lub zmieniło branżę, 30 proc. znalazło nowe zatrudnienie.

Sprawdź szczegóły TUTAJ

HubSpot Academy

Światowy lider w bezpłatnych szkoleniach online. Od szybkich, praktycznych kursów po kompleksowe certyfikaty – dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najbardziej poszukiwanych umiejętnościach biznesowych. HubSpot Academy to nieocenione źródło wiedzy o digital marketingu, które pomoże zdobywać nowe umiejętności zupełnie bezpłatnie.

Wśród najpopularniejszych kursów plasują się te z zakresu: 

 • Email marketing
 • Social Media Marketing
 • LinkedIn Marketing for Business
 • SEO
 • Social Media Marketing
 • Content Marketing

Aby skorzystać z platformy, należy zarejestrować się za pośrednictwem maila. Sprawdź szczegóły TUTAJ

Przeczytaj również: Zarobiła prawie 400 milionów … na paznokciach. Kim jest najbogatsza Polka przed 40-stką?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES