noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Magdalena Malaczyńska z Indigo Nails to najmłodsza polska milionerka.

Zarobiła prawie 400 milionów … na paznokciach. Kim jest najbogatsza Polka przed 40-stką?

REKLAMA
noSlotData

Magdalena Malaczyńska od kilku lat zajmuje szczególne miejsce w prestiżowym gronie najbogatszych Polek. Na swoim imperium kosmetycznym zarobiła fortunę, co uczyniło ją najmłodszą polską milionerką. W czym tkwi sukces jej marki Indigo Nails?

Magdalena Malaczyńska – kim jest?

Coroczny ranking magazynu „Wprost” ujawnił najbogatsze Polki 2023. Choć triumfatorką zestawienia wciąż pozostaje Dominika Kulczyk, w rankingu po raz kolejny pojawiło się nazwisko Magdaleny Malaczyńskiej. Królowa imperium kosmetycznego może tytułować się mianem najbogatszej Polki przed 40-stką. 

Majątek Magdaleny Malaczyńskiej sięga obecnie 379 milionów złotych, co plasuje ją na 25. miejscu rankingu najbogatszych Polek. Drogę do sukcesu otworzył jej biznes kosmetyczny, a fortuny dorobiła się na manicure hybrydowym. Pochodząca z Łodzi bizneswoman wspólnie z mężem Dariuszem Malaczyńskim od wielu lat prowadzi firmę Indigo Nails, specjalizującej się w produktach do manicure i pielęgnacji paznokci. Szczególną popularność zyskały lakiery hybrydowe.

Indigo Nails – kosmetyczny biznes, który przyniósł miliony

Indigo Nails to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich marek kosmetycznych, a jej produkty dystrybuowane są na czterech kontynentach, w ponad 40 krajach na świecie. Z biegiem lat przedsiębiorstwo z Łodzi zaczęło rozszerzać swój asortyment o kolejne kategorie, w tym sztuczne rzęsy czy makijaż permanentny. Oprócz produkcji kosmetyków, firma prężnie prowadzi swoje salony firmowe. Od powstania pierwszego z nich w 2011 roku, Indigo Nails stawia na ciągły rozwój obecnie będąc w posiadaniu ponad 70 placówek na terenie całej Polski. Firma ma na swoim koncie współpracę z popularnymi influencerkami, między innymi Natalią Siwiec czy Sarą Boruc. W 2022 roku przychody spółki miały przekroczyć 126 milionów złotych. Aktualnie firma przygotowuje się na podbój rynku azjatyckiego.

Przeczytaj rownież: K(B)ariery: Patrycja Jewsienia „Branża nauczyła mnie robić swoje po cichu”

Magdalena Malaczyńska – przedsiębiorczyni i influencerka

Najbogatsza młoda Polka spełnia się nie tylko w prowadzeniu wielomilionowego biznesu. Swoich sił próbuje również jako influencerka. Na swoim koncie na Instagramie (@magda_indigo) zgromadziła ponad 63 tysięczną społeczność, która bacznie śledzi jej poczynania biznesowe i osobiste pasje. Tymi Magdalena Malaczyńska dzieli się bardzo chętnie – łodzianka jest fanką podróży, jogi i … szybkich samochodów. Wyjazdami po świecie dzieli się również na swoim kanale na YouTube. 

Istotną rolę w życiu młodej przedsiębiorczyni odgrywa rozwój osobisty. Malaczyńska chętnie dzieli się ze swoją społecznością swoimi spostrzeżeniami biznesowym. Kanał właścicielki Indigo Nails może okazać się wyjątkowo cenny dla właścicielek biznesów kosmetycznych. Malaczyńska regularnie publikuje tam podcasty dotyczące rozwoju własnej działalności. W jednej z ostatnich rozmów wspólnie z Natalią Kondraciuk – instruktorką i właścicielką salonów manicure – tłumaczy, jak wypromować dobry salon do stylizacji paznokci. Inne z rozmów dotyczą budowania dobrych relacji z klientami oraz sposobami na utrzymanie stałych klientów. 

Zdjęcie główne: materiały Indigo Nails / edu.indigo-nails.com

Przeczytaj również: Piękna Ania Jagodzińska w kampanii YES

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES