Powstaje pierwsze w Polsce miejsce, w którym będzie można się … poprzytulać!

285
źródło: przytulanie.pl

Do Prima Aprilis daleko, a start-up Przytulanie.pl traktuje problem całkiem poważnie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o bliskość, a ta, jak twierdzą założyciele firmy, potrafi zdziałać cuda. Stąd pomysł na pierwsze w Polsce miejsce w którym można się … poprzytulać. 

Sylwia oraz Magda podczas podróży służbowej do USA miały okazję zobaczyć reklamę firmy, która oferowała usługę przytulania. Na początku były sceptycznie nastawione do tego pomysłu, jednak po dłuższym namyśle i dokładnym zbadaniu tematu postanowiły przenieść tę dobrą praktykę na polski grunt. Bodźcem do tego było kilka spotkań ze znajomymi w krótkim odstępie czasu, którzy narzekali na brak czułości i dotyku. Niektórym z nich brakowało tego ze strony partnera, a niektórym dlatego, że aktualnie nie byli w związku. Wychodząc naprzeciw takim ludziom powstało Przytulanie.pl.

Znak dzisiejszych czasów, chce się rzec, gdzie łatwiej o seks niż o niewymuszoną czułość. Naprzeciw tej potrzebie wychodzi Przytulanie.pl, miejsce, w którym można się umówić na sesję. Profesjonalni przytulacze podczas 30 lub 60-minutowej wizyty przytulają oraz rozmawiają z klientami – czytamy na stronie firmy.

Dołącz do naszych przytulaczy

Co więcej, zespół start-upu tak szybko się rozrasta, że potrzebni są pracownicy i to nie byle jacy. W związku z dużym rozwojem naszego przedsięwzięcia szukamy ludzi! Dołącz do naszych przytulaczy. Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@przytulanie.pl i nagraj filmik, który odpowie na pytanie dlaczego chcesz być w naszym zespole. Szukamy osób otwartych na ludzi, empatycznych, ciepłych, czułych i serdecznych. Twój wiek, wykształcenie oraz płeć nie mają znaczenia. Skusicie się?