Śmietanka talentów na pierwszej konferencji VOGUE’a — „Forces of Fashion”

166
fashionista.com

Amerykański „Vogue” właśnie ogłosił swoją pierwszą konferencję zatytułowaną Forces of Fashion, która ma się odbyć tej jesieni w Nowym JorkuWśród prelegentów znaleźli się m.in. Marc Jacobs, Virgil Abloh, Victoria Beckham, Demna Gvasalia oraz Stella McCartney.

Konferencja „Vogue” to kolejny duży krok dla świata mody. Chcieliśmy zrobić coś innego – coś, co dziś przemówi do świata. Wszystko co dotyczy projektowania w 2017 r. będzie przedmiotem dyskusji – powiedziała Anna Wintour w oświadczeniu.

Na konferencji pojawi się line-up najlepszych światowych projektantów, a także część redakcji „Vogue’a”. Sesje będą zawierać dyskusje na temat „cool” z Heronem Prestonem i Virgilem Ablohem, o przyszłości etycznej mody z Stellą McCartney, a nawet o tym, co oznacza doświadczanie sukcesu „po raz drugi” z Johnem Galliano. Poza projektantami pojawi się założyciel firmy Instagram – Kevin Systrom, który przystąpi do rozmowy o modzie w erze Instagrama z Marcem Jacobsem.

>>>Czytaj również: RAPORT: Luksusem dziś nie jest posiadanie kolejnego produktu, ale cisza i możliwość cieszenia się życiem

Uczestnicy konferencji zapłacą wysoką cenę za dostęp do tych rozmów – aby uczestniczyć w jednodniowej, 11-godzinnej konferencji, uczestnicy będą musieli zapłacić ponad 3000 dolarów. Bilety są obecnie dostępne online TUTAJ.

Autor: Kaśka Michalik