noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Modivo kampania

Znana platforma z modą poszukuje brand managera. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData

Szukasz inspirującej pracy, która pozwoli Ci wykorzystać Twoją kreatywność i pasję do mody? Dołącz do teamu MODIVO, znanej platformy modowej, jako brand manager. Aplikuj na Fashion Biznes. 

MODIVO S.A., to jeden z europejskich liderów e-commerce w sprzedaży odzieży, obuwia i akcesoriów. Gruapa łączy ofertę eobuwie.pl oraz MODIVO, które docierają ze swoją ofertą aż do 20 europejskich krajów. Spółka zapewnia dostęp do multibrandowych platform, oferujących nowoczesne rozwiązania oparte na strategii omnichannel, które dostarczają Klientom unikatowych dla branży doświadczeń zakupowych.

Inspirują nas moda i nowe technologie. To świat, którym chcemy się dzielić z naszymi Klientami i współtworzyć z naszymi Pracownikami. Dużo już osiągnęliśmy, a naszą ambicją jest dalszy dynamiczny rozwój

– podkreśla Grupa MODIVO.

Przeczytaj również: K(B)ariery: Anna Stykała „Odważyłam się odsłonić swoją wrażliwość”

Praca w MODIVO

MODIVO poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Brand Manager, który/a rozpocznie pracę w Warszawie. Wśród jego / jej obowiązków znajdzie się między innymi opracowywanie długoterminowej strategii rozwoju marki oraz określanie głównych celów i kierunków działania na wszystkich rynkach (z silnym naciskiem na integrację strategii Social Media i współpracę z zespołem SoMe w celu zwiększenia zasięgu i zaangażowania online).

Szczegóły oferty oraz link do aplikacji znajduje się TUTAJ

Przeczytaj również: Praca w modzie czeka. Poznaj najnowsze oferty

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES