SPONSOR SERWISU
(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
Sinéad O'Dwyer zwyciężczynią Zalando Visionary Award 2024

Znamy zwycięzcę konkursu Zalando Visionary Award 2024

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Sinéad O’Dwyer została ogłoszona zwyciężczynią konkursu Zalando Visionary Award 2024 i zadebiutuje na wybiegu Copenhagen Fashion Week w sierpniu 2024 roku. Londyńska marka  została doceniona przez jury za innowacyjne projekty, które obejmują różnorodność i inkluzywność ciała poprzez rzeźbiarskie elementy kwestionujące konwencjonalne pojęcia piękna i formy.

Zalando, wiodąca europejska platforma online dla mody i stylu życia, ogłosiło Sinéad O’Dwyer zwyciężczynią konkursu Zalando Visionary Award 2024. Londyńska marka założona w 2018 roku przez irlandzką projektantkę celowo tworzy odzież designerską dla kobiet, osób identyfikujących się jako femme i osób niebinarnych o różnych typach sylwetki. W ramach trwającej współpracy Zalando z Copenhagen Fashion Week oraz jako laureatka nagrody, Sinéad O’Dwyer zadebiutuje na wybiegu w Kopenhadze w oficjalnym programie SS25 w sierpniu bieżącego roku.

Dowiedz się więcej: Czym jest Zalando Visionary Award?

Nagroda Zalando Visionary Award honoruje twórców przyszłości, zwracając uwagę na projektantów i marki o wizjonerskim podejściu do tworzenia pozytywnego wpływu społecznego, napędzania innowacji i kreatywności w branży mody i poza nią. Dzięki silnym wartościom marki i jasnej wizji przyszłości mody, Sinéad O’Dwyer wykazała się oddaniem tworzeniu znaczących zmian, konsekwentnie projektując, rozwijając i produkując odzież dla różnych rozmiarów ciała. Kwestionuje tradycyjne standardy w branży mody, promując kolekcje naprawdę inkluzywne i prezentuje je na modelkach o różnych typach urody. Wizja marki opiera się głęboko na wzmocnieniu i wyrażaniu siebie, starając się tworzyć luksusową odzież, która sprawia, że noszący ją czują się pewni siebie i komfortowo w swojej skórze.

Zdobycie nagrody Zalando Visionary Award to wielki zaszczyt i ma ogromne znaczenie dla firmy, szczególnie w tych niepewnych czasach dla niezależnych marek. Daje nam to wsparcie do kontynuowania naszej misji, dalszego rozwijania pracy, którą wykonaliśmy, aby przynieść światu bardziej rozbudowaną i sprawiedliwą wizję piękna. Różnorodność ciała jest naszą inspiracją i siłą napędową, a my wierzymy, że projektowanie inkluzywne to jedyny sposób na tworzenie etycznej, zrównoważonej, funkcjonalnej i nowoczesnej odzieży – skomentowała Sinéad O’Dwyer.

Jury konkursu Zalando Visionary Award składało się z uznanych ekspertów mody, takich jak Giuliano Calza (założyciel i dyrektor kreatywny GCDS), Edward Buchanan (dyrektor kreatywny SANSOVINO6) oraz Herbert Hofmann (dyrektor kreatywny i ds. zakupów w Highsnobiety). W skład jury weszły również Cecilie Thorsmark, dyrektor generalna Copenhagen Fashion Week, oraz Lena-Sophie Röper, dyrektor generalna ds. projektantów w Zalando. Ich bogate doświadczenie i wiedza pozwoliły na wyłonienie Sinéad O’Dwyer za jej oddanie wprowadzaniu znaczących zmian w branży mody.

Przeczytaj również: Poznaliśmy ją na Fashion Weeku w Kopenhadze. Jako pierwsza zdobyła nagrodę Zalando Visionary Award

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Newsletter

FASHION BIZNES