Fundacja Sukces Pisany Szminką i WORTH Project poszukują projektantek i przedsiębiorczyń

309

Fundacja Sukces Pisany Szminką nawiązała współpracę z WORTH Project. Poszukują polskich projektantek oraz przedsiębiorczyń, które rozwijają się w obszarze mody, dizajnu, projektowania mebli, akcesoriów i biżuterii.

WORTH Partnership Project

WORTH Partnership Project to europejski projekt, wspierający start-upy oraz małe i średnie firmy z sektora kreatywnego, zajmujące się przede wszystkim wzornictwem, dizajnem oraz nowoczesnymi technologiami.

Celem WORTH Partnership Project jest stworzenie nowatorskich i niepowtarzanych produktów w sektorach kreatywnych: odzieżowym, wnętrzarskim, biżuterii oraz akcesoriów. Inicjatywa ma zadanie również tworzyć miejsce do współpracy firmom i ekspertom z sektora kreatywnego krajów członkowskich UE.

>> Przeczytaj również: Career Monday: Metoda SMART – jak skutecznie realizować cele

 

Talenty poszukiwane

Do 2021 roku projekt ma wesprzeć aż 150 projektów z Unii Europejskiej. Najciekawsze pomysły mają szansę otrzymać nawet 10 tysięcy euro dofinansowania. Wsparcie może być finansowe, ale może także obejmować możliwość aktywnego udziału w targach, warsztatach, wystawach, działaniach networkingowych oraz programach mentoringowych.

Już 17 kwietnia rozpoczyna się proces rekrutacji, w której można zgłosić swój projekt. Zakończenie wysyłania zgłoszeń nastąpi 24 października. Aplikować mogą zarówno projekty, które już mają partnera finansowego, jak i te, którym WORTH dopiero pomoże nawiązać taką współpracę.

PODZIEL SIĘ