noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Wieczór influencerów modowych na GGC Fash&Tech

REKLAMA
noSlotData

W maju GGC Fash&Tech poświęcone będzie roli internetowych influencerów w branży modowej oraz budowaniu wizerunku marki w oparciu o nich. Organizator – GeekGoesChic – zaprasza do uczestnictwa osoby chcące rozwijać swoją markę modową oraz przedstawicieli PR-u modowego.

GGC Fash&Tech WAWA #13 bloggers & vloggers odbędzie się 19 maja o godzinie 19:00 w siedzibie warszawskiego Google. Wydarzenie ma być okazją dla osób rozwijających lub chcących stworzyć własną markę modową do tego, aby dowiedzieć się, jak pracować z influencerami modowymi oraz w jaki sposób Internet redefiniuje media modowe. Prelegentami będą bloggerzy, vloggerzy oraz osoby z nimi współpracujące.

Organizator – GeekGoesChic.Co – oraz partnerzy – Allegro i Google – zapraszają osoby zainteresowane uczestnictwem do wypełniania formularza, który znaleźć można w naszym Kalendarzu Wydarzeń (tutaj). Zapisy trwają do 15 maja.

Geek Goes Chic Fash Tech maj

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Nasza redakcja objęła patronat nad wydarzeniem. Zapraszamy!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES