noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
The Odder Side Katowice butik nowy lokalizacja adres

The Odder Side kontynuuje ekspansję. Marka właśnie pojawiła się w nowej lokalizacji

REKLAMA
noSlotData

The Odder Side, jedna z ulubionych marek odzieżowych Polek, zadebiutowała na Śląsku. W Katowicach otwarto właśnie pierwszy pop-up store TOS.

Przeczytaj również: Wywiad z The Odder Side: “Sukces kojarzy mi się z metą, a my tę metę cały czas przesuwamy”

The Odder Side to marka odzieżowa, która cieszy się dużą popularnością wśród Polek. Autorski brand dwóch przyjaciółek – Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzlewicz-Wacławek od 2015 roku podbija lokalny rynek modowy. Kobiety uwielbiają TOS za intrygujące kroje, spójną estetykę i ponadczasowe modele. 

The Odder Side od lat prowadzi swój flagowy butik przy ul. Koszykowej 5 w Warszawie. Z biegiem lat, marka zawitała również do Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska. The Odder Side zaliczył również swój europejski debiut – aktualnie zakupy w butikach polskiej marki zrobimy w Amsterdamie i Paryżu. 

Przeczytaj również: Butik The Odder Side we Wrocławiu zmienił lokalizację. Zobacz, jak teraz wygląda!

The Odder Side w Katowicach

To jednak nie koniec modowej ekspansji marki. Nową lokalizacją dla The Odder Side stała się stolica Śląska. W Katowicach otworzył się właśnie pierwszy pop-up store TOS. Jest on zlokalizowany w pobliżu centrum miasta, przy ul. Chorzowskiej 108. W nowej lokalizacji klientki marki będą miały okazję kupić modele z najnowszej kolekcji The Odder Side, jak również flagowe produkty marki, jak sukienki, bluzy czy jeansy. 

Zdjęcie główne: Justyna Przygońska i Brygida Handzlewicz-Wacławek, mat. prasowe TOS

Przeczytaj również: The Odder Side Basic Reimagined ’23: wygodne klasyki

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES