Summer Season: wakacyjny klimat nowej kolekcji Saint Body

63
fot. Adam Cekiera

Wymarzone przez wszystkich wakacyjne podróże ujęte w najnowszej kampanii marki Saint Body. Jest to zarazem pierwsza tak rozbudowana kolekcja założycielek: Kasi Poryckiej i Manueli Pieniak.  

Uwielbiamy te zdjęcia, ich lekkość i niewymuszony niczym luz idealnie pokazują z jaką łatwością  można łączyć nowe i stare projekty, jak prosta sukienka, koszula i spodnie mogą stanowić bazę do  stworzenia wielu wakacyjnych stylizacji – podkreślają założycielki marki.

Marka Saint Body powstała w 2016 roku i wraz z kolejnymi sezonami rozwija swoje projekty o nowe kategorie. Chcemy ubierać kobiety w total-look od Saint Body i powili realizujemy nasz piękny plan – ujawniają Kasia Porycka i Manuela Pieniak.

W letniej odsłonie poza flagowym produktem czyli body, znajdziemy również lekkie koszule over – sized, sukienki dzianinowe, sukienki lniane czy spodnie, długo wyczekiwane kostiumy kąpielowe  dostępne w dwóch kolorach: klasyczna czerń i oliwkowy.

Projekty zdobione są wykonanymi na zamówienie metalowymi elementami, wszystkie pokryte dodatkowymi warstwami zabezpieczającymi przed utratą koloru.  

Nasze produkty mają być na lata, nie na sezon, są to projekty o prostych formach, wykończone  dodatkami premium, tego od zawsze brakowało na polskim rynku – podkreślają założycielki.  

Dzianiny z etycznych źródeł najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym wszystkich projektów i  główną inspiracją do tworzenia kolejnych, bestsellerowych, a zarazem prostych form, z których jest znane Saint Body. Marka stawia na zrównoważoną produkcję, bazując na materiałach posiadających certyfikaty: GOTS, Eco–Tex, Lenzing.  

Najnowsza kolekcja Summer Season by Saint Body będzie dostępna online od 16-go czerwca.

>>> Przeczytaj również: H&M stworzy kolekcję wraz z kultową japońską marką TOGA