noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Czy Rihanna podbije New York Fashion Week?

REKLAMA
noSlotData

W ubiegłym roku piosenkarka zaprezentowała w trakcie New York Fashion Week swoją kolekcję stworzoną we współpracy z marką Puma. Już niedługo jej projekty ponownie zawitają na wybiegu, jednak tym razem w zupełnie innym wydaniu.

12 września w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody Rihanna zaprezentuje swoją kolekcję bielizny przygotowaną wspólnie z marką Savage.

Tuż po pokazie kolekcja natychmiastowo będzie dostępna na stronie SavageX.com W Nowym Jorku pojawią się również dwa stoiska typu pop-up, gdzie również będzie można zakupić elementy jesienno-zimowej kolekcji Savage x Fenty.

Pierwsza kolekcja Savage x Fenty, która pojawiła się w sprzedaży w maju tego roku, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i została natychmiastowo wyprzedana ze sklepu online. Projekty Rihanny od początku miały stanowić hołd dla kobiecości – w skład kolekcji weszły zarówno seksowne, koronkowe modele, jak i te wygodne i uniwersalne –  przeznaczone dla kobiet o różnorodnych rozmiarach. W projektach Rihanny kobiety mają poczuć się doskonale we własnej skórze, niezależnie od swojej figury.

>>> Zobacz również: Polskie marki podbijają zagraniczne edycje „Vogue’a”

https://www.instagram.com/p/Bm3uSCuAjHl/?taken-by=savagexfenty

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES