REKLAMA

Posłuchaj osobistych rad Marka Kinga, prezesa adidasa, na podcaście

REKLAMA

Takich porad nie słyszymy zbyt często, zwłaszcza od prezesów największych firm świata. Mark King, prezes adidasa na Amerykę Północną, wypuszcza osobisty podcast pod tytułem: Extraordinary Happens: Competing in Sports, Business and Life. Kanał ma służyć fanom marki i nie tylko za źródło inspiracji w sporcie i w biznesie.

Jednym z moich ulubionych i najbardziej inspirujących zajęć jest rozmowa z wyjątkowymi osobowościami jakie spotykam w pracy każdego dnia. Są to ludzie z biura, komisarze lig, agentów, lekkoatletów, elit z NFL Pro Bowlers, NBA All Stars i Baseball’u… Ci ludzie opowiadają historie przepełnione ambicją, kreatywnością; oni są nasączeni zdolnościami przywódczymi i niosą nowe jutro. Potrafią zrobić z niemożliwego, możliwe. — Mark King

Pierwsze odcinki z serii Extraordinary Happens został opublikowany w poniedziałek 1 lutego. Mark King rozmawia z lekkoatletami Greenem Bayem i Aaronem Rodgersem. Podcast jest dostępny na iTunes, Stitcher, SoundCloud, TuneIn i na Windows Phone Marketplace.

Autor: Urszula Wiszowata

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

adidas

REKLAMA
REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES