REKLAMA
4f pomaga

Marzenia uczniów stają się rzeczywistością. Startuje III edycja programu “W zasięgu sportu” Fundacji 4F Pomaga

REKLAMA

Fundacja 4F Pomaga ogłasza rozpoczęcie III edycji programu “W zasięgu sportu”, którego celem jest budowa nowoczesnych boisk wielofunkcyjnych dla szkół w całej Polsce. 

„W zasięgu sportu” to program, w którym Fundacja 4F Pomaga promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, poprzez dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego dla wybranej szkoły, która obecnie nie ma takiej infrastruktury lub jest ona w bardzo złym stanie.

Oprócz zapewnienia odpowiedniej infrastruktury sportowej, Fundacja 4F Pomaga mobilizuje uczestników do aktywności fizycznej organizując dni sportu i treningi ze sportowcami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i pasją do sportu. Poprzez organizację zawodów i gier sportowych, dzieci mają okazję wypróbować różne dyscypliny, odkryć swoje talenty i pasje, a także doświadczyć radości płynącej ze spotkania i treningu ze znanymi sportowcami.

Poprzednie edycje

Jednym z głównych celów Fundacji jest dotarcie do miejsc, które często pozostają poza zasięgiem innych form pomocy. Budowa boisk wielofunkcyjnych w szkołach na obszarach, gdzie pomoc bywa ograniczona, ma ogromne znaczenie dla rozwoju lokalnej społeczności i umożliwia dzieciom i młodzieży rozwijanie swoich umiejętności sportowych. W ramach programu „W zasięgu sportu” powstały już dwa boiska wielofunkcyjne w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy (woj. małopolskie) oraz w Publicznej Szkole Podstawowej z OP im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie (woj. opolskie).

W maju świętujemy 3. urodziny Fundacji 4F Pomaga. W ramach jednego z naszych kluczowych programów – „W zasięgu sportu” stworzyliśmy dwa boiska wielofunkcyjne w Sierczy i Kuniowie, które stały się centrum aktywności sportowej dla uczniów. Dzięki nim młodzi ludzie mają możliwość rozwijania sportowych pasji jednocześnie dbając o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Zachęcamy wszystkie szkoły do wypełnienia wniosku i zgłaszania się do programu „W zasięgu sportu”.

– mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A. i Przewodniczący Rady Fundacji 4F Pomaga

Zgłoszenia do programu

Program „W zasięgu sportu” kierowany jest do szkół w całej Polsce. Zgłoszenia są bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej i przesłać mailowo na adres [email protected]. Spośród przesłanych zgłoszeń, powołana przez Fundację komisja dokona wyboru finalistów. W ramach III edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacja 4F Pomaga zapewnia dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego dla jednej z finałowych szkół.

Zgłoszenia do trzeciej edycji „W zasięgu sportu” przyjmowane są do 11 czerwca 2023 r. Szczegóły programu, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej III edycja programu “W zasięgu sportu” | Fundacja 4F Pomaga.

Bieżące działania Fundacji można śledzić na 4fpomaga.org oraz na profilu Fundacji 4F Pomaga na Instagramie i Facebooku.

Przeczytaj również: 5 polskich start-upów modowych, które zachwyciły branżę. Znasz wszystkie?

Tagi

4F

REKLAMA
REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES