noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Lekcja biznesu modowego na kwietniowym GGC Fash&Tech

REKLAMA
noSlotData

Kwietniowe GGC Fash&Tech poświęcone będzie budowaniu biznesów modowych w dobie nowych technologii. Organizator – GeekGoesChic – zaprasza do uczestnictwa osoby rozwijające lub chcące rozwijać swoją markę modową.

GGC Fash&Tech WAWA#12 business models odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19:00 w siedzibie warszawskiego Google. Wydarzenie ma być okazją dla osób rozwijających lub chcących stworzyć własną markę modową do tego, aby dowiedzieć się, jak rozwinąć biznes. Prelegentami będą praktycy branży modowej oraz mentorzy ze świata startupów, między innymi Agnieszka Skala i Monika Kapłan.

Organizator – GeekGoesChic.Co – oraz partnerzy Allegro i Google zapraszają osoby zainteresowane uczestnictwem do wypełniania formularza. Zapisy trwają do 17 kwietnia.

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Nasza redakcja objęła patronat nad wydarzeniem. Zapraszamy!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES