noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Puste wieszaki na ubrania

Krakowska marka odzieżowa poszukuje pracowników. Znamy szczegóły!

REKLAMA
noSlotData

ANSIN, marka odzieżowa słynąca z doskonałej jakości ubrań typu basic, aktywnie poszukuje pracowników. Sprawdź szczegóły.

ANSIN – co to za marka?

Marka ANSIN, założona w 2019 roku, to synonim ponadczasowej mody, która łączy w sobie funkcjonalność,minimalizm i najwyższą jakość. “Tworzymy ubrania trwałe i zawsze modne, kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju i szacunku dla środowiska naturalnego” – podkreślają jej twórcy.

Oferta ANSIN obejmuje szeroki wybór ponadczasowych elementów garderoby dla kobiet i mężczyzn, m.in.: t-shirty, topy, longsleevy, body, swetry, dresy, sukienki, koszule i golfy.

Transparentność i lokalność produkcji to jedne z głównych filarów marki. Cały proces tworzenia ubrań odbywa się w Polsce, we współpracy z małymi, lokalnymi szwalniami. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, przy jednoczesnej dbałości o każdy szczegół, aby każdy produkt był nie tylko piękny, ale i trwały.

Działania marki opierają się na idei LESS WASTE. Zamówienia wysyłane są w ekologicznych, kartonowych opakowaniach z biodegradowalnym wypełnieniem. Firma organizuje również wyprzedaże outletowe, dając drugie życie produktom z sesji zdjęciowych lub z drobnymi uszkodzeniami.

Od trzech lat ANSIN współpracuje z fundacją LAS NA ZAWSZE, w ramach której wspólnie posadzili 12 361 m2 lasu w Polsce. Jak sami podkreślają, to kolejny krok w budowaniu świadomego i odpowiedzialnego brandu. 

Przeczytaj również: K(B)ariery: Anna Stykała „Odważyłam się odsłonić swoją wrażliwość”

Praca w ANSIN

Marka ANSIN prowadzi aktualnie rekrutację na wiele stanowisk. Wśród poszukiwanych pracowników wymienia się:

  • Projektanta / Projektantkę mody
  • Digital Graphic Designra
  • Koordynarora produkcji odzieży / Kupca

Wszelkie informacje na temat wymagań na dane stanowiska oraz szczegóły ofert znajdują się TUTAJ

Przeczytaj również: Znana platforma z modą poszukuje brand managera. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES