noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

KAS KRYST: siła wzoru w kampanii na wiosnę-lato 2018

REKLAMA
noSlotData

Projektantka KAS KRYST wraz z fotografem Danielem Jaroszkiem przy każdej kolejnej realizacji, stawiają sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, a ich głównym celem jest stworzenie obrazów, które wzbudzą emocje i zatrzymają widza na dłużej. Idea zrobienia zdjęcia które będzie „igrać” z okiem odbiorcy, przyświecała temu projektowi od samego początku.

>>> Przeczytaj również: Młodzi projektanci z wizją. Dyplomy MSKPU

KAS KRYST przyznaje, że każdą kolekcję traktuje jako kolejny krok w samorozwoju i doskonaleniu swojego warsztatu i widać to w najnowszej kampanii na wiosnę-lato 2018. Choć estetycznie nawiązuje do poprzednich kampanii, nie jest ich nudną kombinacją, a kontynuacją, która sprawia, że co sezon czekamy na wygimnastykowane modelki i kadry Jaroszka.

Tym razem KAS KRYST sięgnęła po mocne, bardzo wzorzyste i kolorowe tkaniny, łącząc je z czernią. Stworzyła ultranowoczesne, ale i kobiece, pełne nieoczywistych detali i skomplikowanej konstrukcji ubrania. Scenografia z kolei przypomina współczesny marokański namiot, który raz służy za miejsce odpoczynku, by na późniejszych kadrach sprawiać wrażenie pułapki.

To właśnie ta harmonia kolorów i wzorów na ubraniach, w tle i w elementach scenografii, stała się mianownikiem do stworzenia nowej kampanii dla KAS KRYST. Jak przyznają twórcy: zarówno kolekcja, jak i kampania dojrzewały w ich głowach od wielu miesięcy, a zdjęcia które widzimy, to efekty ogromu pracy wspaniałej ekipy.

Za nową kampanię odpowiadają:
Fotograf: Daniel Jaroszek / MAKATA
Modelki: Klaudia, Hania, Agata, Anastasiia  / United for Models, Paulina i Zosia / Model Plus, Zuza / New Age Models, Olivka / Neva Models
Make up: Iza Kućmierowska / Complete Artists & Production
Włosy: Emil Zed / Van Dorsen Artists
Scenografia: Wito Bałtuszys, Adam Bonarski / Myk Myk Studio
Asystent: Otto Sot / MAKATA STUDIO
Produkcja: Ola Pudło / MAKATA
Retusz: Magdalena Baran / MESH WARSAW
Backstage: Monika Płusa
Buty:  Adrian Krupa i Fashion PR
Studio 99

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

Kas Kryst

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES