noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Jeden z największych europejskich podmiotów zajmujących się rozwiązaniami logistycznymi w sektorze e-commerce'owym zawarł wieloletnie partnerstwo z legendarnym piłkarskim klubem. Sprawdź szczegóły.

InPost zagra z Newcastle United

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Jeden z największych europejskich podmiotów zajmujących się rozwiązaniami logistycznymi zawarł wieloletnie partnerstwo z legendarnym piłkarskim klubem, którego zawodnicy na co dzień występują w rozgrywkach brytyjskiej Premier League. Podpisana umowa nie dziwi obserwatorów rynku. Zauważają oni skalę działań InPostu – w Wielkiej Brytanii oferuje on już 6 tys. urządzeń typu Paczkomat i blisko 1,2 tys. punktów PUDO. Jest on również udziałowcem Menzies Distribution Group Limited – wiodącej firmy logistycznej działającej na rynkach Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Przeczytaj również: Polski projektant ambasadorem Samsunga

InPost x Newcastle United

– Nasza współpraca z Newcastle United pozwoli umocnić pozycję InPost w Wielkiej Brytanii. Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie dostaw przesyłek, a sport jest naszym strategicznym filarem komunikacji w całej Europie. Jesteśmy dumni, że do grona kluczowych partnerów InPost dołączyła drużyna piłkarska, z którą dzielimy podobne wartości i przekonania. A co najważniejsze, dzieje się to w tak istotnym dla InPost momencie – intensywnej ekspansji na rynku Wielkiej Brytanii. Zarówno InPost, jak i Newcastle stawiają sobie za cel osiąganie najlepszych wyników – więc nasze partnerstwo jest zupełnie naturalne. A międzynarodowy zasięg i popularność klubu przyniosą nowe możliwości rozwoju dla Grupy InPost – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes Grupy InPost.

– InPost i Newcastle United łączy wspólne podejście do innowacji i dążenie do doskonałości, także w dostawach przesyłek. Stadion St. James’ Park jest w sercu miasta i w sercach fanów – co dostrzegł InPost. Dlatego urządzenie Paczkomat® na terenie stadionu zapewni zarówno kibicom, jak i wszystkim mieszkańcom wygodną opcję korzystania z usług InPost – dodał Peter Silverstone, dyrektor handlowy Newcastle United.

W ramach kooperacji InPost i Newcastle United planują wiele niespodzianek dla kibiców – między innymi konkursy, które przypadną do gustu fanom w każdym wieku. Ponadto w pobliżu kultowej trybuny Gallowgate End na stadionie St. James Park uruchomiony zostanie specjalnie zaprojektowany Paczkomat. W swojej kolorystyce będzie on nawiązywał do czerni i bieli Newcastle United.

Przeczytaj również: Czym charakteryzuje się moda na PRL? Przedstawiamy najpopularniejsze modele mebli z lat 60. i 70.

InPost – działalność firmy na terenie Wielkiej Brytanii

InPost oferuje dostawy do urządzeń typu Paczkomat na terenie całej Wielkiej Brytanii. W Londynie, Birmingham i Manchesterze mieszkańcy mają średnio siedem minut spacerem do najbliższej maszyny InPostu. Partnerstwo z Newcastle United daje firmie możliwość szybkiego rozwoju w północno-wschodnim rejonie kraju. Tym samym opcję zwiększenia bazy klientów do ponad dwóch milionów.

To już kolejna współpraca grupy InPost ze sportowym podmiotem. Przypomnijmy, że we wciąż trwającym roku grupa została Oficjalnym Partnerem Tour de France, Strategicznym Sponsorem Polskiego Kolarstwa i Oficjalnym Sponsorem Freeride World Tour. W 2022 roku również oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej.

Przeczytaj również: Luksusowo wyglądające fryzury, które noszą kobiety z klasą

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES