Pierwszy butik Hermès już niedługo w Warszawie

Otwarcie pierwszego w Polsce butiku Hermès planowane jest na 28 listopada 2019 roku. Wkroczenie tej luksusowej marki na warszawski rynek, oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału w historii paryskiego domu i umocnienie jego pozycji w Europie Środkowej.

Butik Hermès zostanie otwarty na parterze emblematycznego Hotelu Europejskiego, który znajduje się na obrzeżu Starego Miasta stanowiącego historyczne centrum Warszawy. Nowy adres pozwoli klientom z Polski i odwiedzającym z innych krajów odkryć bogatą i różnorodną gamę tzw. métiers domu Hermès, a także jego know-how.

Po starannie przeprowadzonych renowacjach, budynek powrócił do dawnego splendoru. Parter Hotelu Europejskiego, którego przestrzeń urozmaicona jest kolumnami, alkowami i gzymsami,znajduje się na liście zabytków. Paryska agencja architektoniczna RDAI dołożyła wszelkich starań, aby zachować te elementy konstrukcji w nowym butiku.

Od swojego powstania, Hermès utrzymywał trwałe więzi z Polską, krajem, w którym tradycja jeździectwa jest mocno zakorzeniona. Wraz z otwarciem butiku w Warszawie, dom Hermès z nową energią umacnia relację i swoje przywiązanie do Europy. Otwarcie nowego butiku, w czterdziestym siódmym kraju, wyraża pragnienie zadziwienia i wyróżnienia lojalnych polskich klientów oraz oczarowanie nowych, którzy dopiero będą mieli okazję odkryć Hermès, dzięki pięknym materiałom i przedmiotom wysokiej jakości.

Czy Hermès ma szansę utrzymać się na warszawskim rynku, a swoją ofertą przyciągnąć znaczne grono klientów? Tego z pewnością dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

>>> Przeczytaj również: Showroom.pl rozszerza asortyment o luksusowe produkty vintage

Tagi

Hermes

Newsletter

FASHION BIZNES