noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Newsy o modzie: gdzie czytać

Gdzie czytać newsy o modzie?

REKLAMA
noSlotData

Świat mody żyje wyjątkowo szybko. Informacje o trendach, zmianach kadrowych czy najnowszych kampaniach pojawiają i zmieniają się z godziny na godzinę. Ay być na bieżąco, sprawdź gdzie czytać newsy o modzie w 2023 roku. 

Przedstawiamy zestawienie najlepszych źródeł wiedzy o branży modowej.  Oto najważniejsze strony internetowe o modzie, które warto dodać do ulubionych i śledzić na bieżąco. 

Gdzie czytać newsy o modzie w 2023 roku

  1. Business of Fashion
  2. Women’s Wear Daily
  3. Refinery29
  4. Hypebeast
  5. Vogue.com
  6. Vogue Business
  7. Financial Times
  8. Fashion Biznes
  9. MiuMag
  10. Lamode.info

Kompendium wiedzy o modzie: Business of Fashion

Bezapelacyjnie jedno z najpopularniejszych i najbardziej rzetelnych źródeł na temat biznesu mody. Na Business of Fashion znajdziemy wnikliwe analizy bieżących trendów, zmian i nowości na z dziedziny biznesu mody, retailu, ekologii, marketingu czy sektora dóbr luksusowych. Portal założony w 2007 roku przez Imrana Ameda zyskał globalną popularność jako podstawowe codzienne źródło informacji dla twórców mody, kadry kierowniczej i przedsiębiorców w ponad 200 krajach.

Gdzie czytać newsy o modzie: Women’s Wear Daily

Niezawodne źródło bieżących informacji i newsów ze świata mody. Okrzyknięty „biblią mody”, WWD dostarcza informacje i dane na temat zmieniających się trendów i najświeższych wiadomości w branży mody damskiej i męskiej, branży kosmetycznej i handlu. 

Zawsze bieżące trendy: Refinery29

Amerykański portal o modzie skierowany szczególnie do młodych kobiet, który śledzi bieżące trendy, nowinki ze świata mody, wyłapując najciekawsze inspiracje ze świata mediów społecznościowych. Portal działa na rynku od 2004 roku i jest częścią wydawnictwa Vice Media. 

Gdzie czytać o modzie streetwear: Hypebeast

Świat mody ulicznej w pigułce. Pierwotnie założony w 2005 roku przez Kevina Ma jako blog poświęcony sneakersom. Obecnie Hypebeast dostarcza codzienną dawkę informacji o streetstyle’u, modzie męskiej, kulturze współczesnej i miejskim stylu życia.

Stylowy portal o modzie: Vogue.com

Najpopularniejszy magazyn modowy w wydaniu online. Działający pod skrzydłami wydawnictwa Condé Nast, Vogue.com to bieżące źródło informacji o modzie i stylu życia. Warto śledzić w poszukiwaniu aktualnych trendów, pokazów mody i stylizacji gwiazd. 

Moda biznesowo: Vogue Business

Nieocenione źródło informacji o biznesie w modzie. Szczegółowe raporty i analizy trendów przeprowadzone przez najlepszych ekspertów. Vogue Business dostarcza wiedzy o najnowszych trendach i technologiach w dziedzinie produkcji, kariery czy marketingu. Portal porusza również istotne dla branży tematy geopolityki, ochrony środowiska czy zmiany klimatu.

Moda, rynek i finanse: Financial Times

Codzienne źródło informacji dla wszystkich, którzy chcą spojrzeć na branżę mody z szerszej perspektywy. Internetowe wydanie Financial Times to baza najnowszych danych o biznesie, zmianach rynkowych, giełdzie i światowej gospodarce. 

Najświeższe newsy o modzie: Fashion Biznes

Głos branży fashion. Fashion Biznes to codzienne źródło informacji dedykowane projektantom, sprzedawcom i pasjonatom mody. U nas zasięgniesz wiedzy o polskich firmach modowych, zdobędziesz pracę marzeń, zainspirujesz się.

Modowe inspiracje: MiuMag

Codzienna dawka modowych informacji i inspiracji skierowana do młodych kobiet. MiuMag to najlepszy przewodnik po świecie mody, urody i lifestylu.

Najnowsze trendy modowe: LaMode.info

Dawka luksusu w wydaniu online. LaMode.info codziennie dostarcza informacje na temat najnowszych trendów w modzie, designie i beauty oraz przedstawia szeroko pojęte piękne życie.

Newsy o modzie: dlaczego warto?

Dlaczego warto być na bieżąco ze światem mody? Dziś moda przenika wiele aspektów codziennego życia – dawno minęły czasy ekskluzywności i niedostępności tej branży. Dziś moda jest egalitarna i pozwala cieszyć się jej pięknem każdemu – regularne śledzenie nowinek modowych, a także najświeższych trendów w modzie i urodzie pozwala rozwijać swoją pasję i zapewnia aktualną widzę o otaczającym świecie.

W odkrywaniu newsów o modzie pomagają wyżej wymienione portale informacyjno-lifestyle’owe. Jednak doskonałym rozwiązaniem jest także zasubskrybowanie popularnych kanałów o modzie na stronie YouTube, a także followanie profili słynnych magazynów na Instagramie. Wygodne rozwiązanie to także zapisanie się na newsletter portalu internetowego o modzie i urodzie. Świetnym pomysłem jest także powrót do analogowych rozrywek i przeczytanie raz na jakiś czas papierowych wersji znanych czasopism, jak Vogue czy Harper’s Bazaar.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Fashion Biznes, by otrzymywać garść najświeższych newsów o modzie prosto na Twoją skrzynkę: [LINK]

Przeczytaj również: SUPERMODELKI POWRACAJĄ! APPLE TV+ STWORZYŁ DOKUMENT O ICH PRACY

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES