noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jakie filmy warto obejrzeć z mamą?

REKLAMA
noSlotData

Dzień Matki już jutro! Czasami najlepszym sposobem na świętowanie jest wspólne spędzenie czasu, a przepisem na udany wieczór może być seans filmowy. Jakie filmy warto obejrzeć z mamą? Przedstawiamy zestawienie najlepszych filmów na Dzień Matki.

Pozycja obowiązkowa

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Wiele już w życiu przeżyły, ale przeczytanie książki Pięćdziesiąt twarzy Greya okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkową. Choć na początku są onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi. Panie postanawiają nie tracić życia i zaczynają odkrywać nowe twarze miłości. W pikantnej komedii wystąpiła cała plejada gwiazd m.in.: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen.

https://www.youtube.com/watch?v=N5vYmgjwtHs

 

Dzień Matki

Reżyser Garry Marshall w Dniu Matki, podobnie jak w swoich dwóch poprzednich filmach – Walentynki oraz Sylwester w Nowym Jorku, stara się opowiedzieć historie kilku rodzin, których losy splatają się w ten wyjątkowy dzień.

W filmie poznajemy Sandy (Jennifer Aniston), która rywalizuje ze zdecydowanie młodszą żoną swojego byłego męża o miano lepszej matki. Jest też Bradley (Jason Sudekis), który zmaga się z trudnościami wychowania córek po śmierci żony. Poznajemy losy Mirandy (Julia Roberts), telewizyjnej gwiazdy, która poświęciła życie karierze, a także Kristin (Brit Robertson), która nie może zdecydować się na ślub z ojcem swojego dziecka, oraz Jesse (Kate Hudson), która nie utrzymuje relacji z matką.

 

Wszystko o mojej matce

Manuela mieszka sama wraz z dorastającym synem Estebanem. W dniu jego urodzin postanawia spełnić życzenie syna i wyjawić mu, kim był jego ojciec. Jednak w ten dzień dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie Esteban. Manuela wyrusza więc do Barcelony, by odszukać jego ojca. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza że nie nazywa się już Esteban, lecz… Lola.

 

Nigdy nie jest za późno

Główna postać filmu w reżyserii Jonathana Demme to Ricki Rendazzo, w którą wciela się Meryl Streep. Ricki to piosenkarka, gitarzystka, która prowadzi rockowy tryb życia, a przy tym jest matką. Przed laty stanęła przed wyborem: albo spełni swoje marzenia, albo poświęci się rodzinie. Postanowiła postawić na siebie. Teraz ma wyrzuty sumienia, wraca do rodziny i ma nadzieję, że… nigdy nie jest za późno.

Wszystko w porządku

Film śledzi losy pary Nic i Jules, kobiet w średnim wieku, które na przedmieściach Los Angeles wychowują dwójkę nastoletnich dzieci – Joni i Lasera. Wszystko wydaje się być w porządku do momentu, w którym Joni kończy 18 lat i zostaje namówiona przez brata do odszukania ich biologicznego ojca. Z wahaniem wykonuje telefon do banku spermy, który łączy ją z Paulem, właścicielem restauracji. Paul okazuje się być chętny do poznania swoich dzieci, o których nigdy nie miał pojęcia. Od kiedy pojawia się on w życiu rodziny, zaczynają się problemy narażające stabilność tej pozornie normalnej familii.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES