Beyonce stworzy okładkę do wrześniowego “Vogue’a”

Wrześniowa okładka amerykańskiego „Vogue” z pewnością przejdzie do historii. Za jej stworzenie będzie odpowiedzialna sama Beyonce! 

Amerykańska gwiazda obejmie pieczę nad sesją zdjęciową do wrześniowej sesji okładkowej „Vogue”. Sama wystąpi również jako cover girl tego wydania. Jak donosi portal Page Six, piosenkarka ma być także odpowiedzialna za stworzenie opisów do zdjęć.

Decyzja o przejęciu sterów przez Beyonce może wydawać się dość zaskakująca, zważając na fakt, że szefowa amerykańskiego “Vogue’a”, Anna Wintour, zwykle sama woli mieć kontrolę nad pracami do najnowszego numeru magazynu.

Ikona muzyki pop poczyniła już pierwsze kroki i wybrała fotografa, który ma być odpowiedzialny za wykonanie sesji. Ma nim być Tyler Mitchell. Co ciekawe, będzie on miał szansę zostać pierwszym ciemnoskórym i zarazem najmłodszym fotografem, który wykona sesję okładkową dla „biblii mody”.

Mitchell, który ma zaledwie 23 lata, zdążył zbudować już obszerne portfolio w branży mody. Jest on autorem okładek dla takich magazynów jak “The Fader”, “Office Magazine” czy “Dazed”. Ma on również na koncie pracę z takimi markami jak Mark Jacobs czy Converse. Tyler Mitchell jest absolwentem prestiżowej Tisch School of the Arts w Nowym Jorku.

Wrześniowy numer „Vogue” pojawi się w sprzedaży w połowie sierpnia. Z niecierpliwością oczekujemy wyników tej współpracy, o których będziemy Was informować na bieżąco.

>>> Zobacz również: Anna Wintour emerytką?

Newsletter

FASHION BIZNES