Maseczki inspirowane My Little Pony od GlamGlow

90
Źródło: ndulgeme.ie

Marka GlamGlow wypuściła nowe maseczki z uwielbianej przez Instagramerki serii Gravitymud. Najnowsza linia inspirowana jest kucykami Pony.

>>> Przeczytaj również: 5 męskich zapachów idealnych na wiosnę

Maseczki z brokatem pojawiły się w sklepach już jakiś czas temu. Był to jeden z największych bestsellerów marki GlamGlow. Instagramerki je pokochały. Na zdjęciach pokazywały czarne maseczki z holograficznymi gwiazdkami. 

Do internetu trafiła właśnie wiadomość, że w Ameryce można kupić nowe brokatowe maseczki marki GlamGlow. Co ciekawe, tym razem inspiracją do ich stworzenia była kultowa bajka My Little Ponny. Maseczki są dostępne w trzech różnych kolorach: czarnym, różowym i fioletowym. 

My Little Pony Glittermask Gravitymud są nie tylko ładne wizualnie. Ich zadaniem jest przede wszystkim wygładzenie oraz ujędrnienie skóry twarzy i dekoltu. Ponadto zmniejszają widoczność porów. Maseczki nadają się dla każdego typu skóry. Najlepiej nałożyć ją na twarz pędzlem i zostawić na 20-30 minut.

Można kupić je tylko w USA zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych Sephora. Niestety, w Polsce My Little Pony Glittermask Gravitymud nie są jeszcze dostępne. Można je jedynie zamówić przez amerykański sklep Sephora Online, ale koszt wynosi wtedy około 200 zł.

PODZIEL SIĘ