Pop-up store CHANEL w podróży po dwóch największych miastach w Polsce

816
Fot. mat. prasowe

29 czerwca 2020 CHANEL otwiera w Warszawie unikatową przestrzeń UN ÉTÉ DE CHANEL (LATO CHANEL), aby potem przywitać wszystkich fanów marki w Gdańsku. Sprawdź daty w których odwiedzisz pop-up store CHANEL w poszczególnych miastach.

To miejsce pod gołym niebem, zlokalizowane w Elektrowni Powiśle – nowym modnym obiekcie blisko Wisły i Centrum Nauki Kopernik – zaprojektowano z myślą o tym, by oferować klientom nowy sposób doświadczania marki i jej przeobrażającej mocy. Klienci zapraszani będą do przeżycia luksusowych doznań, obsługiwani przez zespół specjalistów.

Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń, inspirowana kodami Domu CHANEL, zaprasza klientów do świata Zapachów i Kosmetyków CHANEL, aby mogli przekonać się o kreatywności i kunszcie marki. Wszystko z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.

Kody domu mody CHANEL

Aranżacja przestrzeni odzwierciedla unikatowe kody Domu CHANEL: kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem. W nastroju lata i wakacji CHANEL zachęca nas do chwili relaksu dla urody w epicentrum ruchliwego miasta.

CHANEL zaprasza do odkrywania nieodzownych produktów na lato. Subtelnie mieniąca się cera, słoneczny blask i efekt naturalnej opalenizny. Kolekcja lekkich i trwałych produktów do makijażu LES BEIGES SUMMER OF GLOW rozświetla skórę tak, jak sobie tego życzysz. Dzięki nim lato jest pełne blasku i nigdy nie mija. Naturalna, zdrowa opalenizna, superświeży zapach, kształtne i błyszczące usta. Przyprowadź swoje przyjaciółki lub członków rodziny i skorzystajcie z porad wizażysty oraz konsultantek CHANEL. Wypróbujcie letni makijaż, który odpowiada Waszym potrzebom i jest dopasowany do rodzaju skóry.

#summerofglow

To wydarzenie promuje linię Les Beiges, skupioną na makijażu delikatnym niczym bryza i rozświetlonym letnim blaskiem, jak również linię LES EAUX DE CHANEL. Kompozycje inspirowane destynacjami uwielbianymi przez Gabrielle Chanel to nowy rozdział w historii zapachów CHANEL. Zapachy LES EAUX DE CHANEL, niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, wzbudzają tak sugestywne wrażenie świeżości, że zabierają nas w podróż. Odkryj linię produktów pielęgnacyjnych HYDRA BEAUTY, w których wykorzystano właściwości białej kamelii oraz technologię mikrofluidyki. Bezpłatne usługi, takie jak doradztwo w samodzielnym wykonaniu makijażu oraz odkrywanie zapachów, oferowane będą w ramach absolutnie wyjątkowej obsługi CHANEL. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w zajęciach Face Fitness, uczestniczyć w treningu yogi, zrobić zdjęcia w fotokąciku CHANEL, skorzystać z usługi wysyłki pocztówek, aby przesłać letnią wiadomość i odprężyć się w strefie chill z orzeźwiającym drinkiem w dłoni.

UN ÉTÉ DE CHANEL – EVENT W WARSZAWIE

29 czerwca – 12 lipca 2020

Adres:
Elektrownia Powiśle
Ul. Dobra 42
00-312 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela od10.00 do 22.00

UN ÉTÉ DE CHANEL – EVENT W GDAŃSKU

31 lipca – 14 sierpnia 2020

Adres:
Forum Gdańsk
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela od10.00 do 22.00

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Kapłan rusza z nowym start-upem modowym