PROJEKTANT / PRODUCT DESIGNER

  • Designer
  • Puławy

Strona WWW SHIMA

Branża odzieży motocyklowej potrzebuje przemyślanego produktu – nie tylko zwiększania bezpieczeństwa motocyklistów i funkcjonalności, ale także wysokiej estetyki i dopracowanej formy. Nasz zespół pracuje nad kreowaniem unikalnego produktu o międzynarodowym zasięgu, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Poszukujemy PRODUCT DESIGNERA/ PROJEKTANTA, który będzie uczestniczył w procesie tworzenia produktu od koncepcji aż po produkcję.

PRODUCT DESIGNER / PROJEKTANT

lokalizacja: Puławy

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie odzieży, obuwia, akcesoriów motocyklowych oraz komponentów
  • Syntetyzowanie złożonych potrzeb oraz informacji w proste/ skuteczne rozwiązania projektowe
  • Definiowania i rozwiązywanie problemów biznesowych za pomocą projektowania
  • Praca z interdyscyplinarnym zespołem w celu uzyskania skutecznych rezultatów
  • Dostarczenie szczegółowych specyfikacji projektowych dla zespołu technicznego
  • Badanie i interpretacja trendów rynkowych
  • Przyswojenie technologii odzieży i procesów produkcyjnych

  • Posiadasz wykształcenie w dyscyplinie związanej z wzornictwem, projektowaniem odzieży lub/i ponad 2 lata doświadczenia w branży
  •  Biegle posługujesz się oprogramowaniem do szkicowania, projektowania i prezentacji wzorów (pakiet Adobe)
  • Jesteś osobą o wysokiej kreatywności i zaangażowaniu
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nad produktem o zasięgu międzynarodowym
  • Realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji
  • Pakiet medyczny
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Udział w targach branżowych

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, odzieżowej lub sportowej
  • Posługiwanie się oprogramowaniem do projektowania
  • Zasady konstrukcji i modelowania odzieży
  • Zainteresowanie kulturą i trendami w różnych dziedzinach projektowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego portfolio wraz z CV na adres: praca@shima.pl

W celu rozpatrzenia aplikacji prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

w formacie pdf
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. FashionBiznes Group., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.