noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Sposób na nudę? Bottega Veneta wprowadzi nas w tajniki swojego kreatywnego świata

REKLAMA
noSlotData

Bottega Veneta otwiera wirtualną rezydencję, aby dostarczyć swoim fanom rozrywki i dozy kreatywności podczas domowej kwarantanny. Daniel Lee, pomysłodawca platformy, pragnie inspirować i w tych trudnych czasach dać nam namiastkę normalności. 

Dostępna już od tego weekendu Bottega Residency to multimedialna platforma, którą odwiedzić możemy za pośrednictwem różnych aplikacji: m.in. Spotify, YouTube, Instagramu, Apple Music czy strony internetowej bottegaveneta.com

Pomysłodawcą inicjatywy jest dyrektor kreatywny marki, Daniel Lee, który w ostatnich latach mocno odmienił wizerunek domu mody. Co tydzień Bottega Veneta będzie zapraszać w swoje progi kolejną inspirującą postać, która wprowadzi nas w tajniki swojego kreatywnego świata, ujawni inspiracje czy opowie o ulubionych dziełach. Od gotujących szefów kuchni, po niedzielne wieczory filmowe i różnorodną muzykę na żywo – wszystko to ma zapewnić nam rozrywkę w domowym zaciszu i odciągnąć nasze myśli od trudnych czasów. 

Pierwszym twórcą, który wprowadzi widzów do swojej rzeczywistości będzie sam pomysłodawca platformy, czyli Daniel Lee. Jak sam podkreśla, kreatywność i siła leżą u podstaw włoskiej marki, zatem jego obowiązkiem jest celebracja tych wartości i szerzenie wśród społeczności poczucia radości i nadziei. Stąd właśnie narodził się pomysł na stworzenie cyfrowej rzeczywistości i zaszczepienie w widzach kreatywności w obecnych wyjątkowo trudnych i niepewnych czasach.

Trzeba przyznać, że pomysł Daniela Lee to świetny sposób na rozrywkę w domowym zaciszu. My już włączamy subskrypcję wszystkich kanałów, by na bieżąco śledzić rozwój platformy, a Wy?

>>> Przeczytaj również: Ponad 1200 muzeów otwiera swoje wirtualne drzwi

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES