noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Levis Pride 2024 kolekcja

Nadchodzące wydarzenia w modzie: kino plenerowe, Co Jest Grane Festiwal, Levi’s Pride 2024, piknik plenerowy

REKLAMA
noSlotData

Sprawdzamy nadchodzące wydarzenia branży mody i kultury. Zapisz je koniecznie w swoim kalendarzu!

LOT Kino letnie w Kinoteka

Kiedy: do 1 czerwca 2024
Gdzie: Kinoteka PKiN
Szczegóły: [LINK]

1 czerwca ruszyło LOT Kino Letnie: W Stronę Zachodzącego Słońca. W trakcie trwania tegorocznej edycji wakacyjnego kina letniego, organizowanego przez Kinotekę, obejrzymy 43 pozycje, wśród których znalazły się zarówno współczesne hity, jak i kultowe klasyki. Pokazy będą odbywały się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, w samym sercu Warszawy, tuż po zachodzie słońca. 

Więcej informacji o repertuarze LOT Kino Letnie tutaj. Portal Fashion Biznes ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Co Jest Grane Festiwal

Kiedy: 14-15 czerwca 2024
Gdzie: park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Szczegóły: [LINK]

Warszawski Co Jest Grane Festival wraca w tym roku do najbardziej klimatycznego miejsca w mieście, jakim jest park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. W ciągu dwóch dni na dwóch muzycznych scenach pojawi się plejada polskich gwiazd, w tym Krzysztof Zalewski, Vito Bambino, Margaret, The Dumplings, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki czy Daria ze Śląska. Koncert uświetni również występ kolektywu Women’s Voices w składzie: Paulina Przybysz, Anna Maria Jopek, Renata Przemyk, Anna Karwan, Dana Vynnytska i Daga Gregorowicz, Justyna Święs, Ifi Ude.

Oprócz muzycznej uczty, sponsor festiwalu Answear.LAB zaprosi do strefy WE ARE ONE SOUND. Oprócz szeregu atrakcji modowych, marka Answear.LAB będzie miała przyjemność zaprezentować dedykowaną kolekcję festiwalową.

Levi’s PRIDE 2024

Kiedy: 14 czerwca 2023
Gdzie: La Pose

Z okazji zbliżającej się Parady Równości 2024 w Warszawie, organizacja Stonewall łączy siły z marką Levi’s zapraszając wszystkich na wyjątkowe wydarzenie. W piątek 14 czerwca w przestrzeni klubu La Pose odbędzie się event skupiający się wokół tematyki LGBTQ+.

O 16:00 odbędzie się dyskusja “Jak znaleźć miłość”. Kwestie poszukiwania, podtrzymywania związku, problemie wykluczenia i trudności w utrzymaniu relacji poruszą seksuolodzy i psychoterapeuci.

O 17:00 Levi’s i Stonewall zapraszają na panel dyskusyjny “Do czego służą Marsze Równości”. O historii i znaczeniu Marszów ze zgromadzonymi porozmawiają: Piotr Buśko, współorganizatorem wrocławskiego Marszu Równości, ze stowarzyszenia Kultura Równości oraz Alendandrą Muzińską z Fundusz dla odmiany, który wspiera lokalne inicjatywy LGBTQ+.

O 18:00 na uczestników eventu czeka lekcja voguingu z Madlen Revlon. Wstęp na wydarzenie wolny.

Mysia3: Letni piknik

Kiedy: 14 – 15 czerwca 2024
Gdzie: Mysia 3

Warszawski concept store Mysia3 w nadchodzący weekend zaprasza na lemoniadę, rozmowy i zakupy, czyli Letni Piknik. Wydarzenie odbędzie się przed wejściem do domu handlowego Mysia3 w piątek i sobotę godzinach 11:00 – 20:00.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

wydarzenia

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES