Polska modelka w najnowszej kampanii Stelli McCartney

135
źródło: stellamccartney.com

Zdjęcia do najnowszej kampanii projektantki Stelli McCartney zostały wykonane w Szkocji. Jedną z twarzy kampanii została polska rudowłosa piękność – Julia Banaś. 

Najnowsze projekty Stelli McCartney zostały uwiecznione na tle urokliwego i dziewiczego szkockiego krajobrazu. Kolekcja projektantki doskonale współgra z naturalną scenerią: w kampanii dominują monochromatyczne kolory oraz materiały o bogatych i ciekawych teksturach. Całość perfekcyjnie wpisuje się w jesienno-zimowy klimat. Elementy naturalnej przyrody podkreślają zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój i ekologię.

Miejsce wybrane na kampanię nie jest przypadkowe. Okazuje się, że Stella McCartney wiąże z nim wyjątkowe wspomnienia – właśnie tam spędzała w dzieciństwie swoje wakacje.

W kampanii dostrzec można elementy prawdziwego dziedzictwa kulturowego Szkocji. Został do niej zaangażowany tradycyjny zespół Kintyre School Pipe Band. Film promujący kampanię dopełniają charakterystyczne dźwięki szkockich dud. Autorem projektu jest Johnny Dufort.

Stella McCartney przyznała, że jest to dla niej jedna z najbliższych jej sercu kampanii. Praca nad nią pozwoliła jej połączyć się zarówno z naturą, jak i miejscową ludnością. Projektantka podkreśliła, że wspólnie z Johnym Duffortem oraz modelkami starali się nadać prezentowanej kolekcji jak najwięcej osobowości i przekazać wyjątkowy klimat szkockiej natury.

>>> Zobacz również: Raport Greenpeace: które marki zmieniły swoje postępowanie przez ostatnie 7 lat?

 

źródło: stellamccartney.com
źródło: stellamccartney.com