noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej Nike PZPN

Biało-czerwona duma. Jak wyglądają koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej?

REKLAMA
noSlotData

Polska reprezentacja piłkarska od marca 2024 roku kroczy na boiska w nowych strojach, które łączą klasykę z nowoczesnością. Nim narodowa drużyna pojawi się na murawie nadchodzącego Euro 2024, sprawdzamy nowe koszulki polskich zawodników stworzone przez partnera technicznego, firmę Nike. 

Już za kilka dni kibice piłki nożnej zwrócą swe oczy ku Niemcom, gdzie odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Europy. To wyjątkowe wydarzenie, które co cztery lata gromadzi najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu, gwarantując niezapomniane emocje i sportowe widowiska na najwyższym poziomie.

Turniej rozpocznie się 14 czerwca 2024 roku meczem otwarcia, w którym zmierzą się reprezentacje Niemiec i Szkocji. Kibiców czeka prawdziwa piłkarska uczta, gdyż łącznie zostanie rozegranych 51 meczów, a finał odbędzie się 14 lipca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Dla polskich kibiców Euro 2024 będzie wyjątkową okazją do kibicowania biało-czerwonym w walce o najwyższe cele. Już w fazie grupowej czekają nas wyzwania, gdyż pierwszym rywalem Polaków będzie silna reprezentacja Holandii. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 15:00 na Volksparkstadion w Hamburgu.

Przeczytaj również: 4F przedłuża strategiczną współpracę

fot. PZPN

Koszulki reprezentacji Polski. W czym Polacy wystąpią na Euro 2024?

Nowe koszulki – w wersji wyjazdowej i domowej – PZPN zaprezentował w marcu 2024. Partnerem technicznym reprezentacji jest firma Nike. 

Koszulka domowa to powrót do klasycznego designu z charakterystycznym czerwonym kołnierzykiem. Centralnie umieszczony orzeł, herb Polski, jest większy niż w poprzednich modelach, co podkreśla dumę narodową i jedność drużyny. Wyjazdowa koszulka natomiast zaskakuje oryginalnym wzorem z trzema odcieniami czerwieni, tworzącymi efekt gradientu. To zupełnie nowy element w historii strojów reprezentacji Polski.

Nowe koszulki reprezentacji Polski zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak Dri-FIT ADV. Ten materiał zapewnia doskonałą wentylację i odprowadzanie wilgoci, co gwarantuje komfort noszenia nawet podczas najbardziej wymagających meczów. Dodatkowo, koszulki są dostępne w trzech modelach (VAPOR, Stadium i TOP), różniących się krojem, zastosowanymi technologiami i materiałem. Dzięki temu każdy kibic może wybrać koszulkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

W najnowszej kolekcji koszulki reprezentacji Polski dostępne są również w damskim kroju. To doskonała wiadomość dla wszystkich kobiet, które chcą kibicować swojej drużynie w wygodnym i stylowym stroju.

Nowe koszulki są już dostępne w sprzedaży w sklepach Nike oraz w oficjalnym sklepie kibica PZPN.

Przeczytaj również: Polskie wags 2024. Dziewczyny i żony piłkarzy wytypowanych do kadry

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES