noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

“60 proc. Polaków w gorszej sytuacji finansowej przez koronawirusa. Po izolacji chętnie pójdziemy na zakupy i do fryzjera”

REKLAMA
noSlotData

Już sześciu na dziesięciu Polaków odczuło pogorszenie swojej sytuacji finansowej z powodu epidemii koronawirusa. Większość po złagodzeniu restrykcji zechce w pierwszej kolejności pójść do fryzjera i na zakupy ubraniowe – wynika z sondażu firmy BioStat.

59,1 proc. Polaków odczuło pogorszenie sytuacji finansowej swojego gospodarstwa domowego w efekcie ograniczeń z powodu epidemii Covid-19. 40,9 proc. pytanych uznało, że jest ona obecnie nieco gorsza niż przed wprowadzeniem ograniczeń, u 18,2 proc. sytuacja pogorszyła się zdecydowanie. Zmian nie odczuło 37,5 proc. gospodarstw domowych. Niewielki odsetek badanych odczuł poprawę swojej sytuacji w ostatnich tygodniach.

Zapytani o to, z jakich usług najpierw skorzystają po zniesieniu obostrzeń, Polacy wskazywali najczęściej zakupy w sklepach z butami i odzieżą (59,5 proc.), w drugiej kolejności fryzjera (52,8 proc.) i zakupy w sklepie budowlanym (46,8 proc.).” – informuje portal Wirtualne Media

[button color=”” size=”large” type=”” target=”_blank” link=”https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polacy-skutki-ekonomiczne-i-spoleczne-koronawirusa-maj-raport”]CZYTAJ WIĘCEJ[/button]

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES