Sylwia Bomba nową ambasadorką marki Ezuri

Marka EZURI, stworzyła nową, wyjątkową kolekcję przy współpracy z Sylwią Bombą. Influencerka, gwiazda programu „Googlebox. Przed telewizorem”, została twarzą najnowszej kolekcji wiosna-lato 2021.

W kolekcji odnajdziemy wyjątkowe modele sukienek i garniturów, w najmodniejszych krojach i kolorach tego sezonu. Kolekcja została zaprojektowana z myślą o kobietach, bez względu na wiek, czy sylwetkę. Wyjątkowe modele podkreślają seksapil i kobiecość oraz sprawiają, że każda klientka poczuje się wyjątkowo. Sylwia Bomba pokazuje, że każda kobieta ma prawo wyglądać i czuć się niepowtarzalnie. Kolekcja dostępna jest online na stronie www.ezuri.pl.

EZURI to polska marka, która powstała w 2012 roku w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie, stworzone z miłości do mody. Historia marki wywodzi się z rodzinnego biznesu krawieckiego stworzonego prawie 30 lat temu. Dzisiaj, EZURI łączy najnowsze trendy z idealnymi krojami ubrań, z dbałością o każdy element od doboru materiału, przez dodatki, aż po efekt końcowy. 

Jesteśmy nowoczesną marką, tworzona dla kobiet, przez kobiety – przedstawia Ezuri Martyna Lewy, CEO marki

>>> Przeczytaj również: 5 internetowych second handów, które musisz znać

Newsletter

FASHION BIZNES