poniedziałek, 22 lutego 2021

JUNIOR PRODUCT MANAGER

0

Strona WWW Wittchen

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W chwili obecnej w poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję: ,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Product Manager

Miejsce pracy: Województwo mazowieckie, Palmiry

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wybraną kategorią produktu (buty)
  • Nadzór i aktywny udział w procesie tworzenia kolekcji
  • Analiza kosztów zakupów oraz ich optymalizacja
  • Monitoring i sporządzanie analiz podległego asortymentu
  • Monitorowanie rynku pod względem działań konkurencji oraz pojawiających się trendów
  • Tworzenie strategii promocyjnej w zakresie kategorii produktowej
  • Współpraca przy tworzeniu budżetu zakupów

Nasze wymagania:

  • Zapewnienie odpowiedniej i kompletnej oferty produktowej w obrębie podległego asortymentu (buty) zapewniającej realizację założonych planów sprzedażowych
  • Rozwój bieżącej współpracy z dostawcami w kraju i zagranicą, a także pozyskiwanie nowych dostawców
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami w zakresie warunków współpracy
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Junior Product Manager w kategorii obuwie
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi Azja i Europa
  • Dobra znajomość Excela
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Odpowiedzialność i samodzielności w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie modą oraz trendami
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • Dojazd firmowym busem z Metra Młociny,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med i karty Multisport
  • Zniżki na firmowe produkty i dostęp do ubezpieczenia grupowego

Jeśli chcesz przyłączyć się do realizacji naszej misji, a także widzisz siebie w branży mody i dodatków, dołącz do naszego zespołu wysyłając swoje cv na adres: rekrutacje@wittchen.com

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacje@wittchen.com