noSlotData

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI ODZIEŻY

  • Specjalista
  • Warszawa
  • k1 USD / Rok

Witryna internetowa THE ODDER SIDE

Aktualnie do naszego zespołu technologiczno-produkcyjnego poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. produkcji odzieży

WYMAGANIA:

-min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

-znajomość technologii kroju i szycia na poziomie ponadpodstawowym

-doświadczenie w pracy z dzianinami i tkaninami

-doświadczenie w pracy z projektantami i technologami

-dokładność, spostrzegawczość, skrupulatność

-dobra organizacja pracy

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność pracy pod presją czasu

-umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

-samodzielność

-znajomość cen rynkowych produkcji danego asortymentu

-znajomość programów graficznych: Corel Draw (lub Adobe Illustrator)

-prawo jazdy kat.B- mile widziane

-doświadczenie w obszarze rozpatrywania reklamacji- mile widziane

-znajomość standardów kontroli jakości

-doświadczenie w obsłudze programów Basecamp i Comarch- mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-ścisła współpraca z działem kreatywnym i technologicznym oraz innymi działami w firmie

-współpraca ze szwalniami i innymi kontrahentami

-rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym

-tworzenie kart i dokumentacji produktów w formie graficznej

-pozyskiwanie nowych kontrahentów (szwalni, producentów materiałów i dodatków itp)

-dokonywanie wstępnej wyceny produktów

-dostosowywanie produkcji do harmonogramu

-kontrola jakości wyrobów w trakcie produkcji

-wizytacje w szwalni w czasie trwania produkcji

-rozpatrywanie reklamacji + ewidencja

-udział w inwentaryzacji zasobów działu produkcji

-dbanie o porządek w wewnętrznych bazach danych

-raportowanie

OFERUJEMY:

-praca na pełen etat

-niezbędne narzędzia do pracy

-auto firmowe do dyspozycji

-możliwość korzystania z karty multisport i pakietu medicover

-zniżki pracownicze

-praca w miłej i kameralnej atmosferze

noSlotData