noSlotData

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

  • Specjalista
  • Warszawa
  • k1 USD / Rok

Witryna internetowa THE ODDER SIDE

Aktualnie do naszego zespołu technologiczno-produkcyjnego poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

WYMAGANIA:

-doświadczenie w obszarze kontroli jakości

-znajomość technologii szycia

-doświadczenie w pracy z dzianinami i tkaninami

-dokładność, spostrzegawczość, skrupulatność i zorientowanie na detale

-dobra organizacja pracy

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność pracy pod presją czasu

-znajomość obsługi komputera i pakietu office

-prawo jazdy kat.B

-doświadczenie w obszarze rozpatrywania reklamacji- mile widziane

-doświadczenie w obsłudze programów Basecamp i Comarch mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-kontrola jakości gotowych wyrobów zgodnie z wytycznymi

-kontrola jakości wyrobów w trakcie produkcji zgodnie z wytycznymi

-znakowanie błędów

-rejestracja nieprawidłowości w systemie/ewidencja

-wizytacje w szwalni w czasie trwania produkcji

-rozpatrywanie reklamacji + ewidencja

-dbanie o porządek w wewnętrznych bazach danych

-raportowanie

OFERUJEMY:

-praca na pełen etat

-jednozmianowy system pracy

-niezbędne narzędzia do pracy

-auto firmowe do dyspozycji

-miejsce pracy w biurze i w magazynie

-możliwość korzystania z karty multisport i pakietu medicover

-zniżki pracownicze

-praca w miłej i kameralnej atmosferze

w formacie pdf
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. FashionBiznes Group., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
noSlotData