CUSTOMER SERVICE SPECIALIST w Veclaim / Moiess Swimwear

    1004
    • Obsługa klienta
    • Warszawa

    Strona WWW JEMERCED

    Topowa polska blogerka i influencerka Jessica Mercedes KirschnerJEMERCED poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

    Customer Service Specialist

    do współpracy przy autorskich markach Veclaim i Moiess Swimwear

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymiar pracy: niepełny

    Rozpoczęcie pracy: od zaraz

    Zadania:

    • Realizowanie i monitorowanie zamówień w systemie
    • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy
    • Efektywna komunikacja mailowa, telefoniczna oraz za pomocą social mediów z klientami
    • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
    • Kontakt z magazynem, monitorowanie stanów magazynowych
    • Wysyłanie paczek do mediów i influencerów

    Wymagania:

    • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność i lekkie pióro
    • Zaangażowanie
    • Zainteresowanie modą i obecnymi trendami
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w branży e-commerce
    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • Młody i dynamiczny zespół
    • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie
    • Dużą samodzielność w realizowaniu obowiązków

    W odpowiedzi na zgłoszenie, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@moiess.com

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@moiess.com