piątek, 7 maja 2021

SENIOR DESIGNER

0
  • Designer
  • Szczecin

Strona WWW PartyDeco

Patry Deco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

Pasjonujesz się sztuką, designem? Możesz powiedzieć, że na myśl o nowych projektach odnajdujesz w sobie dodatkowe pokłady energii? Nie ma, dla Ciebie rzeczy niemożliwych?  Swoim zaangażowaniem i entuzjazmem zarażasz współpracowników?

Poszukujemy Senior Designera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych produktów w oparciu o swoje doświadczenia z zakres ilustracji, obrazów oraz rysunku.

Otaczamy się ludźmi, którzy są pełni zaangażowania w tworzenie środowiska pracy. Potrafią inspirować, a w odpowiednim momencie udzielić innym wsparcia. Każdy z nas ma realny wkład w tworzeniu prac, które zachwycą oraz zaangażują odbiorców.

Senior Designer

lokalizacja: Szczecin

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • projektowanie produktów w oparciu o analizę trendów oraz danych sprzedażowych,
  • śledzenie rynku, przygotowanie analiz trendów z branży (sztuka, design, fashion,  dekoracji, giftów, akcesoriów),
  • współtworzenie założeń projektowych (określanie tematyki, kolorystyki oraz wzornictwa),
  • kontrola nad poziomem estetycznym oraz komercyjnym produktów przed wpuszczeniem ich na rynek,
  • budowanie sezonowych palet kolorów w oparciu o bieżące trendy,
  • opiniowanie projektów oraz przekazywanie komentarzy projektantom,
  • wsparcie młodszych członków zespołu.

Czego oczekujemy?

  • portfolio, w którym zaprezentujesz projekty graficzne, ilustracje, produkty stworzone przez Ciebie,
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego związanego ze sztuką, ilustracją, tworzeniem patternów, czy też tkaninami,
  • zdolności do wielozadaniowości i pracy nad wieloma projektami jednocześnie przy zachowaniu terminowości powierzonych zadań,
  • znajomości typografii/layoutu na poziomie zaawansowanym,
  • znajomości AI oraz PSD na poziomie zaawansowanym,
  • wiedzy o procesie przygotowania projektów do druku, w tym ograniczeń z tym związanych.

Oferujemy:

STABILNOŚĆ
Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat. Przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia.

ROZWÓJ
Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży,odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie.

FAJNY ZESPÓŁ
Przyjazną atmosferę w pracy, a także wsparcie pozostałych członków zespołu.

BENEFITY
Rozszerzony pakiet Mutisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne, zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy.

Prześlij swoje Portfolio i CV klikając poniżej

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.