wtorek, 13 kwietnia 2021

GŁÓWNY STYLISTA

0
  • Stylista
  • Szczecin

Strona WWW PartyDeco

Patry Deco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

W związku z rozwojem naszego Studia Fotograficznego szukamy osoby, która będzie odpowiadała za kreację aranżacji, stylizacji oraz zespół uzdolnionych stylistów. Aplikuj na stanowisko:

Główny Stylista

lokalizacja: Szczecin

Twoimi zadaniami będą:

  • współtworzenie koncepcji sesji zdjęciowych i materiałów video z Art Directorem
  • opracowywanie stylizacji na potrzeby sesji fotograficznych (produktowych i z udziałem modeli/modelek)
  • kreowanie kierunku artystycznego oraz wsparcie zespołu stylistów w tworzeniu moodboardów
  • planowanie, organizacja, koordynacja prac stylistów oraz bieżące wsparcie i szkolenie zespołu
  • regularna analiza trendów i wyznaczanie nowych w oparciu o DNA PartyDeco,
  • stałe poszerzanie wiedzy z zakresu aranżacji i stylizacji oraz wykorzystywanie jej w codziennej pracy ze stylistami, nawiązywanie i koordynacja współprac z podmiotami zewnętrznymi
  • nadzorowanie postprodukcji

Jeśli:

  • masz min. trzyletnie doświadczenie w stylizowaniu i kierowaniu zespołem
  • chcesz rozwijać się razem z nami i stać się częścią globalnej marki
  • jesteś fanem estetyki PartyDeco i wiesz w jaki sposób wpływać na decyzje zakupowe klientów
  • posiadasz portfolio prac prezentujące umiejętności tworzonych scenografii oraz stylizacji
  • dobrze się czujesz w dynamicznym środowisku pełnym ludzi z artystycznym zacięciem
  • jesteś doskonałym organizatorem pracy własnej i zespołu

Oferujemy:

STABILNOŚĆ
Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat. Przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia.

ROZWÓJ
Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży.odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie.

FAJNY ZESPÓŁ
Przyjazną atmosferę w pracy, a także wsparcie pozostałych członków zespołu BENEFITY

BENEFITY
Rozszerzony pakiet Mutisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne, zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy.

Prześlij swoje Portfolio i CV wraz z oświadczeniem
zgody na przetwarzanie danych osobowych na hr@partydeco.com

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na hr@partydeco.com