czwartek, 23 września 2021

ASYSTENT DZIAŁU PRODUKCJI

0
  • Asystent
  • Łódź

Strona WWW Pako Lorente

Pako Lorente poszukuje osoby na stanowisko

lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu w bieżącej pracy związanej z procesem przygotowania kolekcji
  • współpraca z zagranicznymi i polskimi dostawcami odzieży, materiałów i akcesoriów
  • uzupełnianie danych w systemie Prestiż
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • nadzór nad próbkami zamawianych towarów

Wymagania:

  • przynajmniej średnio zaawansowanej znajomości j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętności szybkiego dostosowywania się do zmian
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność obsługi programów MS Office
  • czynne prawo jazdy kat B.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • realne możliwości awansu w strukturach wewnętrznych firmy
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • benefity pracownicze

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i spełniasz powyższe wymagania wyślij nam swoje CV na adres: i.czarzasta@pakolorente.pl

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na i.czarzasta@pakolorente.pl