czwartek, 4 czerwca 2020

STYLISTA / STYLISTKA

0
  • Stylista
  • Warszawa

It Fashion Polska Group&Partners sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem sklepu internetowego Moliera2.com poszukujemy osoby na stanowisko:

Stylista / Stylistka

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
– tworzenie stylizacji na potrzeby sesji zdjęciowych e-commerce z udziałem modelek i modeli
– planowanie przebiegu sesji
– realizacja bieżących zadań związanych z sesjami zdjęciowymi
współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
– portfolio prezentujące dotychczasowy dorobek (warunek konieczny)
– znajomość programów graficznych z pakietu Adobe CC
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość aktualnych trendów oraz rynku dóbr luksusowych
– samodzielność, dobra organizacja pracy i kreatywność

Oferujemy:
– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
– bardzo ciekawe i kreatywne stanowisko
– pracę w centrum Warszawy
– prywatną opiekę zdrowotną
– kartę Multisport
– rabaty pracownicze

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa (dalej: „IT FASHION”) – w zakresie niezbędnym dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty IT FASHION okres wskazany w klauzuli obowiązku informacyjnego. Niniejsza zgoda może być odwołana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na e.popiel@moliera2.com