noSlotData

CONTENT CREATOR / JUNIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST

  • Media
  • Warszawa
  • k1 USD / Rok
MANDEL poszukuje osoby na stanowisko

lokalizacja: Warszawa
wymiar: 1/4 etatu
stawka: 2000 – 3000 PLN netto
Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, masz poczucie estetyki, lubisz wyzwania na wielu poziomach, interesuje Cię praca w marce modowej i to co robimy, to chcemy Cię poznać :)
Oferta idealna dla studenta lub licealisty.
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie angażującego kontentu zgodnego z wizerunkiem marki (robienie zdjęć, nagrywanie i montaż filmików na reels, story i feed oraz wykorzystywanie zdjęć z kampanii marki)
  • Bieżąca obsługa Instagrama i Tik Toka (bez moderacji)
  • Planowanie feedu na Instagramie / Tik Toku we współpracy z przełożonym, zgodnie z wytycznymi
Wymagania
  • Znajomość programów graficznych, w tym Adobe CS, CapCut
  • Kreatywność, innowacyjność
  • Poczucie estetyki
  • Zainteresowanie modą i sztuką
  • Umiejętność tworzenia reels
  • Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość trendów modowych i SM
  • Pomysłowość i odwaga w działaniu
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Poczucie humoru :)
Co oferujemy
  • Pracę na 1/4 etatu w prężnie rozwijającej się marce modowej
  • Elastyczne godziny pracy, pracę hybrydową
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Zniżki pracownicze
  • Jasną, uzgodnioną na początku pracy ścieżka rozwoju i awansu
  • Możliwość uczestniczenia w kreatywnych projektach
  • Możliwość współpracy z influencerami, celebrytami i redaktorami polskiej i zagranicznej prasy modowej
  • Współtworzenie marki, która stale się rozwija i zdobywa coraz większe uznanie globalnie
  • Realny wpływ na budowanie przyszłości marki
  • Pracę w pięknej kamienicy w centrum Warszawy
  • 2000-3000 netto
  • Umowę zlecenie / o dzieło / kontrakt B2B
Jeśli jesteś zainteresowana/y, napisz do nas na [email protected]!

w formacie pdf
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. FashionBiznes Group., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
noSlotData