noSlotData

ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU MARKETINGU

  • Asystent
  • Warszawa
  • k1 USD / Rok

La Mania poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Działu Marketingu, która będzie wspierać nasz zespół w codziennych zadaniach marketingowych, a także pomagać w realizacji kampanii promujących naszą markę modową. To doskonała okazja dla osób, które pasjonują się modą i marketingiem oraz chcą rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się środowisku branży fashion.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie działań marketingowych online i offline
  • Wspieranie przy działaniach kampanijnych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)
  • Pomoc przy współpracy z influencerami i partnerami medialnymi
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Pomoc w organizacji sesji zdjęciowych, eventów
  • Zarządzanie dokumentami działu i wspieranie organizacji pracy zespołu marketingu
  • Analiza efektywności kampanii marketingowych i raportowanie wyników

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi marketingowych i social media
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Zainteresowanie modą i znajomość trendów
  • Komunikatywność oraz kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży modowej
  • Pracę w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach firmy
  • Udział w ekscytujących projektach modowych i marketingowych

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected] z tytułem „Asystent/Asystentka Działu Marketingu”. W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

noSlotData