wtorek, 25 stycznia 2022

CUSTOMER SERIVCE & SALES SPECIALIST

0
  • Obsługa klienta
  • Warszawa

Strona WWW FAASSH

FAASSH – Luxury Fashion Forward – to nowy wymiar zakupów i luksusu. Przełamujemy schematy, łącząc klasykę z najnowszymi trendami. Przeszłość z przyszłością. To indywidualna moda od dziś na zawsze.

Poszukujemy osoby na stanowisko

lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: UoP lub B2B

1 – 2 lat doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
  • kontakt mailowy z Klientem,
  • kontakt z Klientem poprzez komunikatory na social mediach,
  • obsługa chat’u,
  • rejestracja dokumentów w systemie,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • możliwość sprzedaży produktów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • sumienna realizacja powierzonych obowiązków,
  • konsekwentne dążenie do osiągania wyznaczonych celów,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem,
  • samodzielność oraz inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zainteresowanie modą (mile widziane).

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na jobs@faassh.com