środa, 26 stycznia 2022

COPYWRITER

0
COPYWRITER
  • E-Commerce
  • Warszawa

Strona WWW FAASSH

FAASSH – Luxury Fashion Forward – to nowy wymiar zakupów i luksusu. Przełamujemy schematy, łącząc klasykę z najnowszymi trendami. Przeszłość z przyszłością. To indywidualna moda od dziś na zawsze.

Poszukujemy osoby na stanowisko

COPYWRITER

lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: UoP lub B2B

1 – 2 lat doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie opisów produktów we wszystkich kategoriach produktowych FAASSH, oraz weryfikowanie ich poprawności na stronach docelowych
  • Tworzenie opisów kategorii, marek, projektantów a także opisów marki FAASSH, jasno komunikując filozofię i misję firmy
  • Opracowywanie haseł reklamowych
  • Tworzenie treści na bloga zgodnie z zasadami SEO
  • Tworzenie treści zgodnych z tone of voice marki w kreatywny, ciekawy sposób w formie storytellingu
  • Tworzenie opisów do postów na kanały social media Facebook, Instagram, Instagram Stories
  • Praca zgodna z codziennymi celami we współpracy z Dyrektorem Marketingu podczas tworzenia kreacji marketingowych
  • Tworzenie opisów wizerunkowych oraz notek prasowych
  • Wiedza za zakresu mody i trendów
  • Wsparcie w audytach witryn FAASSH

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w multibrandowych platformach sprzedażowych typu marketplace lub z markami luksusowymi i premium (obowiązkowe)
  • Znajomość tajników z zakresu SEO (obowiązkowe)
  • Lekkie pióro i elastyczność
  • Kreatywność, wyobraźnia i chęć tworzenia historii

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na jobs@faassh.com