piątek, 3 lipca 2020

ASYSTENT/KA SPRZEDAŻY

0
  • Obsługa klienta
  • Warszawa

Strona WWW jagg.

jagg. jewels poszukuje osoby na stanowisko

Asystent/ka sprzedaży

lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu w godz. 11-19
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru i wygląd sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Lekkie pióro
  • Znajomość social media
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość branży mody będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w otoczeniu pięknych przedmiotów
  • Premię i zniżki pracownicze
  • Możliwość rozwoju

Prześlij CV oraz kilka słów o sobie na adres: jagg@jagg.pl
W tytule maila napisz: Asystent sprzedaży oraz imię + nazwisko

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia

Do CV dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę jagg., w celach związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na jagg@jagg.pl