czwartek, 4 czerwca 2020

ASYSTENT SHOWROOMU

0
  • Asystent
  • Warszawa

Strona WWW [WAW] FASHION

Agencja [WAW] FASHION poszukuje osoby na stanowisko

Asystent Showroomu  [Staż / Płatne paktyki]

Kiedy: od zaraz

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

– koordynacja pracy Showroom’u
– współpraca z brand managerami i PR managerem Agencji [WAW]Fashion
odpowiedzialnymi za zagraniczne marki takie jak Karl Lagerfeld, Mos Mosh
– wsparcie w codziennych obowiązkach managerów showroomu
– praca przy kontraktacjach kolekcji z buyerami z największych polskich butików i platform
sprzedażowych
– utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
– zarządzanie wysyłkami kolekcji
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych tj.
konferencje, targi, prezentacje marek
– dbanie o prezencję showroom’u.

Wymagania:

– język angielski w stopniu komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi partnerami);
– zainteresowanie modą i trendami;
– znajomość programów Excel, PowerPoint;
– płynne poruszanie się w dziedzinie Social Media;
– sumienność, punktualność;
– mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych.
W ramach pracy zdobędziesz kwalifikacje do objęcia stanowisk: PR MANAGER lub BRAND
MANAGER.

[WAW]Fashion SALES AGENCY jest pierwszą w Polsce międzynarodową agencją PR
i sprzedaży pomagająca zdobywać polskim markom modowym kolejne rynki i rozwijać
swoją sieć dystrybucji. Tworzymy standardy sprzedażowe marek niezbędne do wystawienia się na targach, bądź w showroomach handlowych.

Wspieramy działania PR budując strategię działań opartą tylko i wyłącznie na specyfice
branży modowej. Na polskim rynku jesteśmy agentem m.in. marek KARL LAGERFELD, MOS MOSH, RAVN, FOR LOVE&LEMONS, BOSS KIDS, THE MARC JACOBS, DKNY.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę WAW FASHION SP. Z O.O.”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na info@wawfashion.com