wtorek, 4 sierpnia 2020

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

0
  • Reprezentant handlowy
  • Łódź

Strona WWW AB Nahlik

Firma odzieżowa AB Nahlik z wieloletnim stażem na rynku poszukuje

Specjalisty ds . sprzedaży

lokalizacja: Łódź

Forma Zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów
  • realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi
  • działania marketingowe związane z promowaniem marki i e-sklepu w internecie
  • reprezentowanie marki podczas imprez targowych w Polsce
  • kompletowanie i wysyłki zamówień do klientów hurtowych
  • monitorowanie, kompletowanie i wysyłanie zamówień internetowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży, monitorowanie płatności, raportowanie
  • praca przy tworzeniu strategii firmy

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość realiów rynku odzieżowego
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we współpracy z detalistami , hurtownikami i sieciami handlowymi
  • znajomość zasad prowadzenia korespondencji biznesowej
  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • samodzielność, rzetelność
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość programu Subiekt GT
  • znajomość WooCommerce

Co oferujemy:

  • pracę w kameralnym zespole rodzinnej firmy
  • samodzielne stanowisko

CV prosimy przesyłać na adres abnahlik@abnahlik.pl

Prosimy o wpisanie klauzuli RODO.

CV bez klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na abnahlik@abnahlik.pl